Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: HAŤ - KLIMKOVICE

4. 5. 2018

Preview 22. kolo CANIS 1.B třída sk.B: TJ Sokol Hať - TJ Klimkovice

Neděle 6.5.2018 od 16:30 hod.

hat.jpgJarní část soutěže už je v plném proudu a naše hráče mužů čeká po třech domácích zápasech zase výjezd na hřiště soupeře a to do Hati, kde se v neděli 6.5.2018 od 16:30 hod. utkají s domácí TJ Sokol Hať. Hať, ač tabulkově patří k papírově slabším soupeřům, je historicky na svém hřišti vždy nepříjemným soupeřem, schopen porazit kohokoliv. V minulosti jsme v hati odehráli několik utkání a ač jsme patřili k favoritům, málo kdy jsme odváželi všechny tři body. A nelehké to bude i tentokrát.

Postavení obou týmů v tabulce je následující. Klimkovice mají na kontě 32 bodů za 10 výher, 2 remízy a 7 proher, celkové skóre 30:24 je řadí na 4. místo soutěže. TJ Sokol Hať je na tom o mnoho hůře a je přímým účastníkem bojů o záchranu. Má na svém kontě 17 bodů za 4 výhry, 5 remíz a 9 porážek, skóre vyrovnané 21:34 je řadí na 12. místo soutěže. Z těch 17 bodů, ovšem 12 získala na svém hřišti, proto se dá očekávat, že i proti Klimkovicím bude chtít bodovat, vlastně v boji o záchranu každý zápas na domácím hřišti znamená povinnost bodovat. Určitě to bude boj.

V minulém kole Klimkovice na domácím hřišti, po ne příliš přesvědčivém výkonu, porazily TJ Sokol Šilheřovice v poměru 2:1. Trenér Jan Woznica po utkání uznal, že výkon nebyl bůh ví jaký, „Dnes jsme utrpěli výhru, jinak to ani říct nejde. Náš výkon nebyl příliš dobrý. Byl to spíš boj než fotbal.“ A dodává na co se zaměřit „Po třech utkáních s těžkými soupeři jsme narazili na protivníka, proti kterému jsme museli hlavně tvořit a to nám dělalo problém, což je pro mě varovný signál a určitě se na to v tréninku zaměříme, protože teď nás čekají tři celky ze spodku tabulky, které bojují o každý bod, a nikdo nechce spadnout. Na druhou stranu, dostali jsme se na pozici, na které se nám líbí, ztrácíme šest bodů na druhé místo a to je pro celý tým obrovská motivace do dalších zápasů."

TJ Sokol Hať v minulém kole vybojovala překvapivou výhru 2:1 na hřišti třetího celku soutěže Strahovic a před tím na domácí půdě porazila Velkou Polom 1:0. narazíme tak na soupeře, který se výsledkově zvedá a určitě bude mít zájem tyto předchozí vítězství potvrdit i v utkání s námi. Naši hráči se ovšem nebojí a jedou do Hati pro vítězství.

Podzimní utkání těchto soupeřů, které se hrálo v Klimkovicích, skončilo těsným vítězstvím Klimkovic v poměru 2:1. Reportáž z tohoto podzimního utkání naleznete na tomto odkaze: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/novinky/muzi-vybojovali-vitezstvi-s-hati.html, video sestřih utkání je zde: https://www.youtube.com/watch?v=OIRVNPw9qw4&feature=youtu.be. 

Na utkání je vypravován autobus pro hráče i pro fanoušky, který odjíždí v 14:45 hod. od Klimkovické sokolovny. Autobus je i pro fanoušky zdarma!

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!