Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: HLUBINA - KLIMKOVICE

31. 5. 2017

hlubina.png

Preview 25. kolo DENÍK MěP muži:
TJ Unie Hlubina „B“ - TJ Klimkovice

Středa 31.5.2017 od 17:00 hod.

Ve středu 31.5.2017 je na programu předposlední kolo Městského Přeboru Ostravy mužů, které již může vyluštit veškeré tajenky. O sestupujícím Rapidu Muglinov, jakož i o účastníkovi baráže o sestup FC Vřesina „B“, je již rozhodnuto. Zbývá dořešit opačný pól tabulky a to, kdo se stane vítězem celého ročníku a zároveň postupujícím do krajské soutěže 1.B třídy. Nejblíže k tomu mají Klimkovice, kterým stačí vydolovat z posledních dvou zápasů jediný bod, když nechtějí spoléhat na zaváhání soupeřů. Rozhodne se už dnes, kdy Klimkovice hrají své utkání na Hlubině? Stačí k tomu jediné, aby Klimkovice minimálně remízovaly, a pokud by to náhodou nevyšlo, tak aby v souběžně hraném utkání Hrušov – Třebovice, byli úspěšnější domácí fotbalisté. Věříme ale, že Klimkovice nebudou spoléhat na výsledky soupeřů a uhrají si své potřebné body samy.

Čelo tabulky vypadá následovně. Klimkovice jsou na prvním místě se ziskem 58 bodů a skóre 67:23, na druhém místě je Slávie Třebovice s 53 body a skóre 70:38 a na třetím místě je Jiskra Hrušov s 48 body a skóre 67:32. I Hrušov má tedy o co hrát, protože v případě, že by dnes Třebovice porazil, bude v posledním kole usilovat o druhé místo, které, vzpomeňme si na loňský rok, bývá mnohdy také postupové. Náš dnešní soupeř TJ Unie Hlubina „B“ je v tabulce na šestém místě se ziskem 38 bodů a skóre 81:57.

Naši hráči v minulém kole na škvárovém hřišti v Hrušově nestačili na bojovně naladěné domácí a podlehli 1:3, když naši jedinou branku zaznamenal v poslední minutě utkání Michael Klemiš.

TJ Unie Hlubina „B“ v minulém kole podlehla v Michálkovicích 2:4. V dosavadním průběhu soutěže vybojovala 11 výher (Vřesina „B“ 5:3, Rychvald 6:2, Kr.Pole 7:2, Polanka „B“ 2:1, Muglinov 2:0, Pustkovec 8:2, Michálkovice 2:1, Kr.Pole 8:1, Vřesina „B“ 12:1, Muglinov 7:0, Pustkovec 6:4), 5 remíz (Hrušov 1:1, Třebovice 0:0, Hošťálkovice 2:2, Koblov 0:0, Slovan 0:0, ) a 8 krát odešla poražena (Klimkovice 1:4, Hošťálkovice 2:6, Koblov 2:3, Slovan 1:3, Třebovice 1:4, Rychvald 2:9, Polanka „B“ 2:4, Michálkovice 2:4). V jarní části má Hlubina bilanci 3 výher, 3 remízy a 4 prohry.

Podzimní utkání na půdě Klimkovic skončilo vítězstvím Klimkovic 4:1. O branky Klimkovic se postarali Marek Lubojacký, Anestis Ambros, Vojta Sikora a jeden gól byl označen jako vlastní.  Věřme tedy, že se naši borci otřepou z porážky na Hrušově a na Hlubině vybojují minimálně ten jeden bodík, zaručující titul Mistra Ostravy pro ročník 2016/17.   

Mapa hřiště zde:

Mapa

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!!!

Podzimní vzájemné utkání:
27.8.2016 TJ Klimkovice - TJ UNIE Hlubina (1:1) 4:1
Branky: 14. Ambros, 47. Lubojacký, 72. vlastní, 82. Sikora V. - 42. Šmahlík (p)
Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Šablatura, Cviertna, Klemiš -  Ambros, Woznica, Komár V., Konečný - Koval, Lubojacký, střídali: Sikora V., Strnka, Mareth, Bednář, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.