Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: HOŠŤÁLKOVICE - KLIMKOVICE

12. 5. 2017

hostalkovice.pngPreview 21. kolo DENÍK MěP muži:
TJ Sokol Hošťálkovice - TJ Klimkovice

Neděle 14.5.2017 od 16:30 hod.

Na utkání je vypravován autobus pro hráče i pro fanoušky, který odjíždí v 15:15 hod. od sokolovny!

Jde do tuhého. Do konce soutěže zbývá odehrát 6 zápasů a náskok Klimkovic na čele tabulky je sedmibodový, což je rezerva dvou možných zaváhání. Zaváhání si ovšem nikdo nechce připustit. V následujícím týdnu nás čekají dva těžké, možná zlomové, rozhodující duely v boji o postup. Oba na hřištích soupeře. Nejprve v neděli v Hošťálkovicích a poté ve středu v Rychvaldu. Věříme, že kluci tyto duely zvládnou a udělají tak razantní krok k postupu.

V neděli 14.5.2017 od 16:30 hod. nastoupí tedy k duelu v Hošťálkovicích. Pohled na tabulku hovoří jasně. Klimkovice jsou na prvním místě, když z 20 odehraných zápasů získali 51 bodů a skóre 61:17. Soupeř z Hošťálkovic je v tabulce na 8. místě se ziskem 28 bodů a skóre 53:42. Ano, tato papírová statistika napovídá, že by Klimkovice měly být favoritem, ale nenechme se zmást. Hošťálkovice, zejména ve svém domácím prostředí patří k velmi nebezpečným a nepříjemným soupeřům a už zde potrápili nejednoho favorita.   

Naši hráči v minulém kole na domácím hřišti v nervózním utkání udolali Krásné Pole 4:1, když o naše branky se postarali 2x Marek Lubojacký a po jedné přidali navrátilec do sestavy Honza Woznica a žolík s jistotou gólu Petr Zbořil.

TJ Sokol Hošťálkovice v minulém kole přivítal na svém hřišti Rychvald a poprvé v jarní části soutěže poznali chuť vítězství, když s přehledem zvítězili 5:1. Velkou střeleckou formu v tomto utkání potvrdil útočník domácích č. 10 Antonín Bruno, který vstřelil 4 branky a naše obrana si na něj bude muset dát velký pozor. V tabulce jsou Hošťálkovice na 8. místě se ziskem 28 bodů a skóre 53:42, čehož dosáhli za 8 výher (Muglinov 4:2, Pustkovec 3:0, Kr.Pole 6:1, Michálkovice 3:1, Hlubina „B“ 6:2, Polanka „B“ 5:1, Slovan 3:1, Rychvald 5:1), 4 remízy (Třebovice 2:2, Koblov 2:2, Hrušov 4:4, Hlubina „B“ 2:2) a 8 porážek (Hrušov 0:2, Koblov 0:1, Vřesina „B“ 2:3, Rychvald 2:4, Klimkovice 1:5, Kr. Pole 1:3, Michálkovice 2:3, Třebovice 0:2). V jarní části mají Hošťálkovice bilanci 1 výhra, 2 remízy a 3 porážky.

„Bude to ještě boj až do konce soutěže, ale je to jen nás a na nikom jiném, jak to zvládneme. Věřím, že už to vybojujeme!.“ Burcuje tým před důležitými zápasy kapitán Adam Cviertna a k následujícím zápasům dodává: „Věřím, že to zvládneme a naše forma se v těchto zápasech zvedne nahoru.“

Podzimní utkání na půdě Klimkovic skončilo i díky hattricku Honzy Švábíka výhrou domácích v poměru 5:1. Věřme, že i tentokráte se podaří našim hráčům zvítězit a udělají tak další úspěšný a těžký krok za vysněným postupem. Určitě to ale nebude lehké.

Na toto utkání je vypravován autobus nejen pro hráče, ale především i pro fanoušky, jejichž pomoc bude určitě potřeba. Autobus odjíždí v 15:15 hod. od Klimkovické sokolovny a jízdné se neplatí, tak neváhejte a využijte této příležitosti. Kluci vás budou potřebovat!

Mapa hřiště zde:

Mapa

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Podzimní vzájemné utkání:
17.11.2016 TJ Klimkovice - Sokol Hošťálkovice (3:1) 5:1
Branky: 16. Konečný z pen., 26., 40. a 52. Švábík, 47. Ambros - 44. Cigan z pen.
Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Cviertna, Drábek, Klemiš - Lubojacký, Knopp, Ambros, Šoltys - Švábík, Konečný. Na střídání: Vítězslav Komár, Teichmann, Zbořil, Gazda, Sikora. Trenér: Václav Prašivka.