Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: KLIMKOVICE - KOBLOV

2. 6. 2017

koblov.pngPreview 26. kolo DENÍK MěP muži:
TJ Klimkovice – TJ Sokol Koblov

Sobota 3.6.2017 od 17:00 hod.

Poslední kolo Městského Přeboru Ostrava mužů už o ničem zásadním nerozhodne. Na obou pólech tabulky už je jasno. Na posledním místě a jistě sestupujícím do Městské Soutěže je Rapid Muglinov, na předposledním místě skončila Vřesina „B“ a zahraje si v baráži o záchranu s týmem, který skončí na 2.místě Městské Soutěže. O prvním místě a postupujícím do 1.B třídy krajské soutěže už je, „chvála bohu“, také jasno. MISTREM OSTRAVY pro soutěžní ročník 2016/17 se staly TJ KLIMKOVICE!!!

Beze zbytku tak naplnili cíl sezóny, který před sebe hráči sami postavili hned na jejím začátku. Cesta to nebyla lehká, ale už jsme na jejím konci a zbývá udělat už jen poslední formální krůček. Poslední domácí utkání se Sokolem Koblov se ponese v duchu oslav. Již před utkáním se oficiálně rozloučíme s aktivní kariérou Víťi Komára a po utkání bude na hrací ploše hráčům předán pohár pro vítěze.

Ale pojďme se ještě věnovat samotnému utkání. Klimkovice jsou tedy jistým vítězem MěPřeboru, na 1. místě mají zisk 61 bodů a skóre 69:23. Obrana Klimkovic je suverejně nejlepší v celé soutěži. V minulém, středečním, vloženém kole, vyhrály Klimkovice na hřišti Hlubiny „B“ 2:0, když se o branky postarali Honza Švabík a Jakub Gazda.  

TJ Sokol Koblov v minulém kole podlehli vysoko 5:0 Slovanu Ostrava. Momentálně se nachází na 10. místě tabulky se ziskem 28 bodů a skóre 35:60, které získal za 8 výher (Pustkovec 4:3, Michálkovice 4:2, Hošťálkovice 1:0, Hlubina „B“ 3:2, Vřesina „B“ 2:0, Muglinov 6:2, Michálkovice 3:2, Vřesina „B“ 3:0), 4 remíz (Hošťálkovice 2:2, Pustkovec 2:2, Hrušov 0:0, Hlubina „B“ 0:0) a v 13 utkáních zůstal poražen (Klimkovice 0:2, Slovan 0:6, Muglinov 0:1, Kr.Pole 0:1, Hrušov 1:2, Třebovice 0:2, Rychvald 1:3, Polanka“B“ 0:5, Kr.Pole 1:6, Třebovice 0:3, Rychvald 1:3, Polanka „B“ 1:6, Slovan 0:5).

Podzimní vzájemné utkání, bylo zároveň prvním utkání soutěžního ročníku 2016/17 a naši hráči si z Koblova přivezli tři body za výhru 2:0.

Jak dopadne utkání tentokrát? Sobotní odpoledne, čepované pivo a skvělý fotbal. Co víc si přát?!

Přijďte společně s našimi hráči převzít pohár pro vítěze Městského Přeboru Ostravy 2016/17 a oslavit postup do 1.B třídy krajské soutěže.

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Podzimní vzájemné utkání:
20.8.2016 TJ Sokol Koblov - TJ Klimkovice (0:0) 0:2
Branky: 67. Lubojacký, 89. Klemiš
Sestava Klimkovic: Bača - Jaroň, Šablatura, Cviertna, Klemiš -  Ambros, Woznica, Šoltys, Konečný - Švabík, Lubojacký, střídali: Koval, Knopp, Teichmann, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.