Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: KLIMKOVICE - POLANKA "B"

10. 11. 2016

klim-pol.jpg

Preview 14. kolo DENÍK MěP muži: TJ Klimkovice – FK SK Polanka „B“

Sobota 12.11.2016 od 14:00 hod.

Předehrávané první kolo už jarního rozpisu soutěže se zřejmě odehraje za zimních podmínek. Předpověď počasí slibuje teploty i přes den okolo bodu mrazu a tak nezbývá, než se na fotbal přiobléknout a případně vybavit šálou z našeho FAN SHOPU. Samozřejmě teplý čaj s rumem bude k dostání v našem bufetu.

A doufáme, že fanoušků příjde mnoho, protože kdy jindy než na DERBY, by měl být plný stadion. Komplikace ovšem nastane u vstupu na stadion a to z důvodu probíhající rekonstrukce zadní části sokolovny. Proto prosíme o obezřetnost, držte se pokynů pořadatelů. Vstup je trošičku komplikovanější, ale hlavně díky obezřetnosti Vás diváků se dá zvládnout. Vstup je stejně jako vždy přes hlavní bránu u sokolovny. Poté co projdete bránou, držte se vlevo u stromů a dojdete až ke hřišti. Na tribunu a k budce občerstvení se poté dostanete po trávníku za brankou u sokolovny. Děkujeme za pochopení.

vstup-na-hriste.jpg

img_20161105_081848.jpg

Derby mezi Polankou a Klimkovicemi má vždy ten správný náboj a nikdy v něm není podstatné, na kterém místě tabulky se oba týmy nacházejí. Tak ani tentokráte nebude rozhodující, že Klimkovice vedou tabulku s náskokem pěti bodů a zápasem k dobru (32 bodů, 36:10) a Polanka je se ziskem 15 bodů a skóre 36:31 na 8. místě. V dosavadním průběhu soutěže Polanka v 5 zápasech zvítězila (Muglinov 10:1, Kr.Pole 3:1, Michálkovice 7:4, Vřesina „B“ 3:2, Koblov 5:0)  v 7 odešla poražena (Slovan 2:3, Pustkovec 2:3, Hrušov 0:5, Klimkovice 1:2, Hlubina „B“ 1:2, Třebovice 1:3, Hošťálkovice 1:5) a ani jednou neremizovala.

 „Jako v každém derby s Polankou očekávám velice náročný zápas, jak jsme si již mohli všimnout, v prvním zápase nám Polanka nedarovala nic zadarmo a my si museli body opravdu zasloužit. Doufám, že potvrdíme naši podzimní formu a na domácím hřišti zvítězíme. Také bych na tento zápas velmi rád pozval fanoušky a věřím, že se jim odvděčíme kvalitním fotbalem a výhrou.“, zve na zápas Kuba Drábek.

Podzimní utkání, které se hrálo ve středu 28.9.2016 v Polance skončilo po velkém boji naším těsným vítězstvím 2:1, když branky vstřelili bývalí polanečtí hráči Honza Woznica a Michael Klemiš. Utkání to bylo velmi bojovné až vyhrocené. Polanka nasadila neobvykle velké množství svých „profi“ hráčů z áčka, ale i s tím si naši borci poradili. Doufejme, že podobně si povedou i tentokrát.

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Poslední vzájemná utkání:
28.9.2016 FK SK Polanka - TJ Klimkovice (0:1) 1:2
Branky: 2. Woznica, 74. Klemiš - 56. Fukala
Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Cviertna, Šablatura, Teichmann -  Klemiš, Woznica, Komár V., Ambros, Konečný - Lubojacký, střídali: Jaroň, Drábek, Šoltys, Koval, Komár T., Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

9.4.2016 TJ Klimkovice - FK SK Polanka "B" (3:0) 4:0
Branky: 23. a 37. Vostárek, 40. Drábek, 81. Konečný
Sestava Klimkovic: Tomášek - Jaroň, Komár V., Knopp, Teichmann - Koval (88. Hindulák), Drábek, Šoltys, Klemiš (74. Konečný) - Vostárek (58. Kula), Šablatura (87. Anton, 90. Gazda), trenér Prašivka V. ml.

30.8.2015 FK SK Polanka - TJ Klimkovice (0:0) 0:1
Branky: 88. Jaroň
Sestava Klimkovic: Herda - Drábek (53. Šablatura), Jaroň, Knopp, Teichmann - Kula (84. Novák), Konečný, Vostárek (60. Komár), Anton (78. Dittrich) - Vysocký (68. Glonek), Borski, trenér Radim Břežný.