Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: KLIMKOVICE - STRAHOVICE

20. 4. 2018

Preview 20. kolo CANIS 1.B třída sk.B: TJ Klimkovice – SK Meteor Strahovice

Sobota 21.4.2018 od 16:00 hod.

strahovice.jpgPředpověď počasí slibuje letní podmínky k sobotnímu utkání mužů, kteří se od 16:00 hod utkají na Klimkovickém stadionu s SK Meteor Strahovice. Předzápas jim už tradičně od 13:30 hod. zajistí dorostenci, kteří změří síly s TJ Horní Benešov a potřebují už konečně na jaře bodovat.

Krásně střižený pažit, sluníčko, teploty okolo 25°C, to jsou doslova ideální podmínky pro fotbal, který nás v sobotu čeká. Strahovice, jsou svým postavením v tabulce už prakticky jediným možným konkurentem Vřesiny, která opanuje první místo. Pokud ovšem…. Ano, nyní čeká naše muže domácí trojutkání, ve kterém se postupně střetnou se Strahovicemi (21.4.), druhý celek tabulky, pak následuje domácí derby zápas se Vřesinou (28.4.), vedoucí celek tabulky a trojlístek domácích utkání bude ukončen na prvního máje zápasem se Šilheřovicemi. Nic není nemožné…. Tři vítězství by nás posunula tabulkou hodně nahoru… Uvidíme…

Postavení Klimkovic v tabulce je po úspěšném vstupu do jarní sezóny následující. Na kontě mají Klimkovice 26 bodů za 8 výher, 2 remízy a 6 proher, celkové skóre 25:22 je řadí na 4. místo tabulky soutěže. Meteor Strahovice je na tom o něco lépe, má 33 bodů za 10 výher, 3 remízy a 3 porážky, skóre 52:21 je řadí na 2. místo soutěže. Dá se tak očekávat velmi kvalitní utkání, kde Strahovice s 52 vstřelenými brankami jsou nejlepším útokem soutěže a Klimkovice se naopak řadí mezi týmy s nejlepší defenzivou.

V minulém kole potvrdili Klimkovičtí dobrou jarní formu a zvítězili na horké půdě soupeře ve Velké Polomi nejtěsnějším výsledkem 1:0. O jedinou naší branku se už ve 13. minutě postaral hlavou po rohovém kopu stoper Vladimír Šot. Trenér Jan Woznica po utkání kvitoval dobrou hru svého týmu: „Zasloužené vítězství, jednoznačně. Celý zápas jsme byli lepší. Jeli jsme pro tři body a ty máme. Fyzicky to bylo náročné utkání a Polom nám nedala nic zadarmo. S výsledkem a ve většině utkání i s předvedenou hrou relativně spokojenost, jen mě štve naše neproměňování šancí.“ Proměňování šancí bude určitě ale důležité v následujících domácích zápasech „Teď nás čekají tři utkání doma, z toho dvakrát s prvními dvěma celky, tak doufám, že nasbíráme co nejvíc bodů a že nám přijdou diváci pomoct.", dodal trenér.

Starhovice v minulém kole přivítali na svém hřišti Vřesinu v souboji dvou nejlepších týmu soutěže. Ve vyrovnaném utkání byla nakonec šťastnější Vřesina, která zvítězila 1:0.

Podzimní utkání Strahovic a Klimkovic, které se hrálo ve Strahovicích, skončilo divokou přestřelkou a vítězstvím Strahovic 5:3. Reportáž z tohoto podzimního utkání naleznete po kliknutí na tento odkaz: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/novinky/v-dohravce-jsme-nestacili-na-strahovice.html.  

Jak toto utkání dopadne? Potvrdí Klimkovice svou jarní formu? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Grilované klobásky, čepované pivo, krásné počasí a sportovní zážitek, to vše na vás bude čekat. Po utkání je připravena zdarma ochutnávka pizz pro děti od našeho sponzora CHACHAROVA PIZZA.

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!