Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: MICHÁLKOVICE - KLIMKOVICE

27. 10. 2016

mich---klim.jpg

Preview 13. kolo DENÍK MěP muži: FC Slavia Michálkovice - TJ Klimkovice

Sobota 29.10.2016 od 14:00 hod.

Na utkání je vypravován autobus pro hráče i pro fanoušky, který odjíždí v 12:45 hod. od Klimkovické sokolovny.

11. utkání této sezony čeká naše muže o tomto víkendu na hřišti v Michálkovicích. Poté, co utkání v minulém týdnu bylo pro podmáčený terén odloženo, budou naši hráči o to více nažhaveni a připraveni v Michálkovicích uspět. Situace v tabulce nevelí nic jiného, než přivést plný počet bodů. Zatímco naši muži jsou i přesto, že mají o jedno utkání méně, s náskokem 4 bodů, na úplném čele tabulky, Slávia Michálkovice je na 9. místě tabulky s 14 body za 4 výhry a 2 remízy se skóre 31:34. Slávia Michálkovice mimochodem vyznává stejné klubové barvy i s hvězdou jako slavnější pražská Slávie.

„O víkendu pojedeme do Michálkovic odpočatí a snad v plné sestavě. Co si pamatuju, tak jsme tohoto soupeře v minulosti dokázali přehrávat i na jeho vlastním hřišti. Příprava se určitě nebude lišit od jiných zápasu, budeme chtít diktovat utkání a hrát naši hru. Do Michálkovic pojedeme pro 3 body.“, připravuje se na utkání Kuba Gazda.

V minulé sezoně nás Míchálkovice nejdříve zaskočili na našem hřišti, kde nečekaně vyhráli 2:1. Jarní odveta pak už vyzněla jasně v náš prospěch a v Michálkovicích jsme zvítězili s přehledem 6:1. V konečné tabulce minulého ročníku MěPřeboru Ostrava obsadily Michálkovice až 16. pozici a jen těsně tak unikly sestupu. Jak už zmiňujeme výše, v tomto ročníku se Michálkovicím daří o něco lépe. Z 11 utkání 4 vyhráli (Vřesina „B“ 4:1, Hrušov 2:1, Muglinov 3:2, Pustkovec 7:1), 2 remizovali (Třebovice 2:2, Krásné Pole 4:4) a 5 prohráli (Rychvald 2:4, Hošťálkovice 1:3, Polanka „B“ 4:7, Koblov 2:4, Slovan 0:5). Zvláště poslední dva výsledky svědčí o tom, že jsou Michálkovice v solidní, zejména střelecké, formě, když na domácím hřišti rozstříleli Pustkovec 7:1 a podařilo se jim remizovat v Krásném Poli 4:4. Snad tedy naši muži potvrdí roli favorita i tentokráte, podcenit toto utkání by se nemuselo vůbec vyplatit!

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Poslední vzájemná utkání:
14.5.2016 FC Slavia Michálkovice - TJ Klimkovice (1:1) 1:6
Branky: 21. Kašpárek - 13. Knopp, 47. Komár V., 50. Borski, 60. Vostárek, 71. vlastní, 89. Klemiš
Sestava Klimkovic: Sikora - Jaroň, Knopp, Komár V., Borski - Koval, Konečný, Drábek (46. Vostárek), Klemiš - Gazda, Komár T. (76. Šablatura), trenér Prašivka V. ml.

3.10.2015 TJ Klimkovice - FC Slavia Michálkovice (1:1) 1:2
Branky: 14. Borski - 42. Kašpárek, 59. Mirocha
Sestava Klimkovic: Herda - Kula, Drábek, Knopp, Borski - Rašek (77. Koval), Komár, Vostárek, Konečný - Anton (64. Čavoj), Šablatura, trenér V.Prašivka ml.