Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: RYCHVALD - KLIMKOVICE

16. 5. 2017

rychvald.jpgPreview 22. kolo DENÍK MěP muži:
TJ Slavoj Rychvald - TJ Klimkovice

Středa 17.5.2017 od 17:30 hod.

Odložené utkání, které se v původním termínu neodehrálo z důvodu podmáčeného terénu je na programu již zítra, ve středu 17.5.2017 od 17:30 hod. v Rychvaldu proti místnímu Slavoji. Na utkání, vzhledem k jeho termínu, není organizován autobusový zájezd, přesto prosíme fanoušky, aby i tak přijeli povzbudit naše borce. Mapu, kde se nachází hřiště, najdete níže.

Do konce soutěže zbývá odehrát 5 zápasů a náskok Klimkovic na čele tabulky je sice osmibodový, ale Třebovice, které jsou na druhé příčce, mají jeden zápas k dobru. Po bezbrankové remíze v Hošťálkovicích tak čeká naše muže druhé utkání na hřišti soupeře. Věříme, že se kluci poučili z neproměněných šancí a druhý venkovní duel zvládnou za tři body.

Naši hráči, jak už bylo řečeno, v minulém kole uhráli bezbrankovou remízu na hřišti v Hošťálkovicích. V tabulce jsou na prvním místě, když z 21 odehraných zápasů získali 52 bodů a skóre 61:17.  

TJ Slavoj Rychvald v minulém kole přivítal na svém hřišti Polanku „B“ a podlehl ji 1:3. V tabulce je Rychvald na 6. místě se ziskem 35 bodů a skóre 56:50, čehož dosáhli za 11 výher (Pustkovec 4:2, Kr.Pole 4:0, Michálkovice 4:2, Slovan 4:3, Vřesina „B“ 4:2, Hošťálkovice 4:2, Koblov 3:1, Muglinov 2:0, Slovan 2:1, Hlubina „B“ 9:2, Vřesina „B“ 6:2), 2 remízy (Hrušov 1:1, Michálkovice 0:0) a 8 porážek (Hlubina „B“ 2:6, Třebovice 2:3, Klimkovice 1:3, Polanka „B“ 0:3, Hrušov 0:5, Třebovice 2:4, Hoštálkovice 1:5, Polanka „B“ 1:3). V jarní části má Rychvald bilanci 2 výhra, 1 remíza a 4 porážky.

"Naše hra není ani zdaleka tak optimální jako na podzim a těžko říct, proč tomu tak je. Přitom není důvod hrát pod nějakým tlakem, máme pořád vše ve svých rukách a tým dostatečně silný na to, zvládnout to až do konce. Do Rychvaldu můžeme jet s čistou hlavou, že jsme schopni soupeře přehrát, dostat se do šancí, jen je musíme začít zase proměňovat.", připravuje se na soupeře hrající asistent trenéra Jan Woznica.

Podzimní utkání na půdě Klimkovic skončilo díky hattricku Honzy Woznici výhrou domácích v poměru 3:1. Věřme, že i tentokráte se podaří našim hráčům zvítězit a udělají tak další úspěšný a těžký krok za vysněným postupem. Určitě to ale nebude lehké.

Mapa hřiště zde:

Mapa

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Podzimní vzájemné utkání:
8.10.2016 TJ Klimkovice - TJ Slavoj Rychvald (1:0) 3:1
Branky: 21., 52. a 75. Woznica - 89. Drobík
Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Cviertna, Drábek, Klemiš -  Woznica, Ambros, Šoltys, V. Komár, Konečný - Lubojacký, střídali: Koval, Bednář, T. Komár, Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.