Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: TJ KLIMKOVICE - TJ UNIE HLUBINA "B"

26. 8. 2016

klim-hlub.jpg

Preview 2. kolo DENÍK MěP muži: TJ Klimkovice - TJ UNIE Hlubina "B"

Sobota 27.8.2016 od 17:00 hod.

V domácí premiéře nového soutěžního ročníku 2016/17 DENÍK Městského Přeboru Ostrava mužů, se představí vlastním fanouškům tým Klimkovic v souboji proti TJ Unie Hlubina. Tým Hlubiny má svůj stadion, dá se říct v samotném centru Ostravy. Klub byl založen v roce 1919, pojmenován pak byl podle dolu Hlubina. „A“ tým hraje o dvě soutěže výše a to 1.A třídu. „Béčko“ Hlubiny patří vždy k nepříjemným a nevyspitatelným soupeřům. V loňském ročníku obsadila Hlubina konečné 7. místo v naší soutěži, s odstupem pouhých 7 bodů na 5. Klimkovice. Loňské vzájemné duely dopadly smírně. V podzimním utkání na hřišti v Klimkovicích jsme vyhráli těsně 4:3 a v jarní odvetě na Hlubině jsme podlehli 2:3.

V prvním kole naši muži vydřeli vítězství 2:0 na horké půdě Koblova, když o naše branky se postarali Marek Lubojacký a Michael Klemiš.  Hlubina v prvním kole doslova vybojovala remízu 1:1 na hřišti Jiskry Hrušov.

Jak se trenéři Vašek Prašivka ml. a René Bilík vypořádají s absencí zraněného útočníka Honzy Švábíka? Jak se povede domácím vstup do nové sezóny? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a povzbudit naše hochy.

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Točené pivo a grilované klobásky už na vás čekají :-)

Poslední vzájemná utkání:

1.5.2016 TJ Unie Hlubina "B" - TJ Klimkovice (1:1) 3:2
Branky: 5. Řezníček, 46. Procházka, 68. Gregor - 42. Drábek, 83. Šoltys
Červená karta: 88. Glonek
Sestava Klimkovic: Lazecký P. - Knopp, Komár V., Drábek, Borski - Koval (72. Komár T.), Glonek, Šoltys, Klemiš (79. Gazda) - Vostárek (70. Hindulák), Šablatura, trenér Prašivka V. ml.

19.9.2015 TJ Klimkovice - TJ Unie Hlubina "B" (2:1) 4:3
Branky: 26., 56. a 81. Vostárek, 15. Jaroň - 8., 70. a 87. Kupka
Sestava Klimkovic: Herda - Borski, Jaroň, Knopp, Teichmann - Hindulák (70. Anton), Glonek, Drábek, Komár - Vostárek, Šablatura (83. Konečný), trenér V.Prašivka ml.