Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW: TŘEBOVICE - KLIMKOVICE

30. 3. 2017

muzi-trebovice.jpg

Preview 16. kolo DENÍK MěP muži: SK Slavie Třebovice - TJ Klimkovice

Sobota 1.4.2017 od 15:30 hod.

Druhé jarní kolo a opět je to šlágr soutěže. Tentokráte bude soupeřem prvních Klimkovic, druhá Slavie Třebovice. Utkání se hraje v sobotu 1.4.2017 od 15:30 hod. na hřišti v Ostravě – Třebovicích. I když jde o souboj prvního z druhým týmem tabulky, rozdíl mezi těmito dvěma soupeři je 12 bodů a ta k i tentokrát se naši hráči poprávu cítí být favority utkání. Ale pozor, Třebovice určitě nedají svou kůži lacino a kde jinde, než na půdě druhého týmu tabulky by se měl mít náš tým na pozoru. 

Naši hráči v minulém úvodním jarním kole doma porazili dalšího z favoritů soutěže Slovan Ostrava 2:0 a upevnili si tímto 1. příčku se ziskem 41 bodů a skóre 46:11, čehož dosáhli za 13 výher, 2 remízy a ani jednou nebyli poraženi.

Slavie Třebovice v prvním jarním kole přivítala na svém hřišti Unii Hlubnina a zvítězila v poměru 4:1. V tabulce jim patří, jak již výše zmiňujeme, 2. místo se ziskem 29 bodů a skóre 42:25, čehož dosáhli za 8 výher (Hrušov 5:1, Vřesina 5:1, Rychvald 3:2, Polanka 3:1, Koblov 2:0, Muglinov 3:0, Kr.Pole 6:2, Hlubina 4:1), 5 remíz (Michálkovice 2:2, Hlubina 0:0, Pustkovec 1:1, Hošťálkovice 2:2, Slovan 3:3) a 2 porážky (Klimkovice 1:5, Pustkovec 2:4).

„Myslím, že se budeme připravovat na tento zápas jako na každý jiný. Nicméně čekám opravdu těžký zápas. V zimě Třebovice posílil útočník Martinka, který se mnou vyrůstal ve Vítkovicích a má toho hodně odkopáno v divizi i krajském přeboru a ten si myslím nám může hodně zavařit, navíc Třebovice mají v týmu další solidní hráče....no určitě to bude zajímavý zápas.“, hodnotí sílu soupeře záložník Klimkovic Honza Woznica.

Podzimní utkání na půdě Klimkovic skončilo jasnou výhrou domácích v poměru 5:1. Věřme, že i tentokráte se podaří našim hráčům zvítězit a udělají tak další úspěšný krok za vysněným postupem. Určitě to ale nebude lehké.

Na toto utkání, vzhledem k blízkosti Třebovic, není vypravován autobusový zájezd. Ale i přesto věříme, že Klimkovičtí fanoušci dorazí v hojném počtu a budou povzbuzovat naše hráče.

Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

Mapa hřiště zde:

Mapa

Podzimní vzájemné utkání:
10.9.2016 TJ Klimkovice - SK Slávie Třebovice (3:0) 5:1
Branky: 6. Šoltys, 12. Woznica, 19. a 57. Ambros, 88. Konečný - 65. Pašník (p)
Sestava Klimkovic: Bača - Klemiš, Knopp, Šablatura, Teichmann -  Ambros, Woznica, Komár V., Šoltys, Konečný - Lubojacký, střídali: Koval, Jaroň, Sikora V., Komár T., Gazda J., Tomášek Jak., trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.