Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVIEW vol.2: STRAHOVICE - KLIMKOVICE

25. 9. 2017

Preview 6. kolo CANIS 1.B třída sk.B: SK Meteor Strahovice - TJ Klimkovice

Středa 27.9.2017 od 16:00 hod.

Dohrávka odloženého utkání. Na utkání NENÍ vypravován autobus!

muzi-strahovice.jpg

Po dlouhé pauze zapříčiněné dvěma odloženými utkání z důvodu nezmaru počasí se naši muži představí ve středu ve Strahovicích. Původně plánovaný termín utkání před 10 dny musel být změněn, protože vytrvalý déšť neumožnil domácím připravit hrací plochu ke hře. A tak posledním utkáním našich je domácí porážka s Velkou Polomí (1:2).

Jak už bylo zmíněno, naši hráči v posledním odehraném utkání přivítali na svém hřišti Velkou Polom a po zcela vyrovnaném zápase, kde jsme objektivně řečeno místy tahali za delší konec provazu, nakonec podlehli 1:2. V neúplné tabulce soutěže nám patří šesté místo se ziskem 10 bodů a skóre 9:3, ale se dvěma zápasy k dobru. „To je prostě fotbal, hraje se na góly a my jich dali méně, z tohoto pohledu hosté vyhráli zaslouženě.“, hlesl po zápase trenér Jan Woznica a asistent Rosťa Švec ho doplnil slovy „První prohra přišla v ne zrovna vhodné době, kdy jedeme dvakrát po sobě ven k těžkým zápasům. Je třeba se z toho rychle oklepat. Pozitiva vidím v přístupu a v relativně kvalitní mezihře. Je třeba neustále na sobě pracovat.“

Meteor Strahovice patří ke klubům, které budou atakovat úplné čelo tabulky. Prozatím mu patří 7. místo se ziskem 10 bodů, stejně jako Klimkovice, ale horším skóre 14:10. Start do sezony měl Meteor skvělý a prvních třech kolech postupně zvítězil nad Šilheřovicemi 6:2, Kozmicemi 3:1 a Chuchelnou 4:2. Poté pocítil první porážku a stejně jako Klimkovice s Velkou Polomí, které podlehl vysoko 0:4 a v utkání na půdě vedoucí Vřesiny remizoval 1:1. „Neklesáme na mysli, herně to bylo v utkání s Velkou Polomí v pořádku a věřím, že když ve Strahovicích budeme v zakončení důraznější a hladovější po gólu, budeme úspěšní.", avizuje připravenost týmu na utkání ve Strahovicích trenér Jan Woznica. V konečné tabulce loňského ročníku 1.B třídy obsadily Strahovice 7. příčku, když z 26 zápasů 11x vyhráli, 3x remizovali a 12x odcházeli poraženi. Nastříleli celkem 41 branek a 43 jich inkasovali. Poslední vzájemné utkání se datuje na 30.3.2014 ve Strahovicích, kde jsme po infarktovém závěru podlehli domácím 2:3 (domácí vstřelili branky v 86. a 89. minutě). Věřme, že tentokráte budeme úspěšnější.

Na utkání NENÍ vypravován autobus!

I přesto, přijďte povzbudit TJ Klimkovice!