Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREZENTACE SOKOLOVNY S PROHLÍDKOU

6. 12. 2017

pozvanka-prezentace-sokolovny.jpg

ZAJÍMÁ VÁS NAŠE MĚSTO? JEHO BUDOUCNOST?
ZAJÍMÁ VÁS OSUD SOKOLOVNY?
Přijďte si prohlédnout sokolovnu. Přijďte si poslechnout vyprávění těch, co sokolovnu zažili, co v ní sportují, co ji pro 21. století tvoří.
Ve čtvrtek 14.12.2017 v 16:00 hod. proběhne v sokolovně v Klimkovicích prezentace "Celkové koncepce sokolovny 21. století", kterou pořádá Ing.arch.Thanasis Kotupas a Bc. Lukáš Lyčka. Srdečně Vás zveme!
Krom prohlídky současného stavu sokolovnu, budou připraveny rovněž panely historických fotografií a fotografií studie nové sokolovny, 3D model návrhu nové sokolovny a virtuální p...rohlídka návrhu nové sokolovny.

PROGRAM:
1. Prohlídka
2. Úvod (L. Lyčka)
3. Projekční příprava (T.Kotupas)
4. Historie (Ing. Pilich)
5. Vzpomínky na sokolovnu (pí Dostálová)
6. Diskuze, otázky a odpovědi....