Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍPRAVA POKRAČUJE, ŽÁCI JSOU VE FINÁLE

19. 2. 2018

MUŽI
Sobota 17.2.2018, UT Vřesina, Pohár MěFS Ostrava.
FC Vřesina - TJ Klimkovice (0:1) 1:1
Branky: 80. Seget - 31. Bednář
Sestava Klimkovic: Bača - Švec, Bednář, Šot, Knopp - Chobot, Borgosz, Vaněk - Konečný (60. Bajgar), Gelnar, Vostárek.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "Slušný zápas z naší strany, vzhledem k tomu, že vinou nemocí nebo pracovních povinností jsme měli na zápas k dispozici jen dvanáct hráčů. Do šedesáté páté minuty byla hra velmi solidní, byla vyrovnaná, místy jsme byli i lepší než Vřesina. V prvním poločase jsme měli dvě velké šance, ale prosadili jsme se až po standardní situaci. Domácí měli v závěru poločasu výhodu penalty, kterou Michal Bača chytil. Druhý poločas měly oba týmy po jedné vyložené šanci. Od šedesáté páté minuty už se začalo projevovat, že jsme mohli vystřídat jen jednoho hráče, tím pádem nám chyběla větší energie dopředu a domácí začali být víc na míči, nicméně běhat jsme s nimi stačili. Deset minut před koncem se přece jen i Vřesina dočkala. V poslední minutě měl vítězný gól na noze Honza Gelnar, bohužel nedal. S hrou jsem byl poměrně spokojený, byly tam už náznaky věcí, které by měly postupně fungovat automaticky, co se nasazení a přístupu k zápasu týče, tam je jednoznačně spokojenost."

DOROST U19
Sobota 17.2.2018, UT Vřesina, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - SK Ostrava Lhotka 3:0 kontumačně
Soupeř se k utkání nedostavil.

Sobota 17.2.2018, UT Vřesina, přípravné utkání.
TJ Klimkovice - TJ Sokol Krásné Pole (3:1) 7:3

MLADŠÍ ŽÁCI U13
Sobota 17.2.2018, Hala Trojhalí, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - TJ Sokol Krásné Pole (2:0) 6:1
Mladší žáci prošli základní skupinou OZL bez zaváhání a za 14 dní (3.3. v 15:00) se utkají ve finále OZL o celkové prvenství s vítězem druhé skupiny (zatím není znám).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9
Neděle 18.2.2018 od 9:00 hod., Sportovní hala Hlučín.
JOMA Liga - halový turnaj pro roč. 2009 a ml. - 6. místo
Výseldky: Klimkovice - FC Kylešovice 1:0, - TJ Sokol Dolní Lhota 0:1, - MFK Karviná 1:2, - SFC Opava 0:3, - MFK Vítkovice 0:1