Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZPISY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ

Start jarní části soutěžního ročníku se nám kvapem blíží. První jarní mistrovské boje vypuknou již za tři týdny v sobotu 24.3.2018, kdy se na domácí půdě v Klimkovicích představí dorostenci a muži. Žáci odstartují o týden později v pátek 30.3.2018 a přípravka má více času na přípravu, ta začíná "až" v pátek 20.4.2018. Kompletní rozpisy mistrovských utkání všech našich kategorií naleznete na odkazech níže. Odkazy "Rozpis" ve formátu PDF vhodné ke stažení a tisku. Odkaz úplně dole obsahuje souhrnný rozpis všech kategorií ve formátu PDF. 

MUŽI Krajská soutěž 1.B třída sk.B MSKFS IS FAČR Rozpis
DOROST Krajská soutěž sk.A MSKFS IS FAČR Rozpis
ŽÁCI Městská soutěž 6+1 MěFS IS FAČR Rozpis
PŘÍPRAVKA TOP U11 Městský přebor MěFS IS FAČR Rozpis

Rozpis mistrovských utkání všech týmů TJ Klimkovice - JARO 2018