Jdi na obsah Jdi na menu
 


SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SOKOLOVNY PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI

16. 2. 2016

Oceňování osobností a sportovců města Klimkovic za rok 2015 a Slavnostní otevření sokolovny po částečné rekonstrukci proběhne ve čtvrtek 18.2.2016 od 17 hodin v sokolovně.

Vážení občané, Rada města se po třech letech rozhodla obnovit tradici v odměňování sportovců, funkcionářů a dalších osobností a spolků ve městě, kteří svými výsledky a prací reprezentují Klimkovice v širokém okolí.

Spolková komise a rada vybraly z návrhů Vás občanů a spolků 15 osobností a skupin, které budou slavnostně oceněny na této akci. Zároveň se dozvíte vše o proběhnuvší rekonstrukci některých prostor sokolovny, bude připraven krátký program i občerstvení a celá akce bude ukončena Dnem otevřených dveří, kdy Vám budou k dispozici všichni, kteří se o rekonstrukci sokolovny zasloužili a provedou vás nově zrekonstruovanými prostory.

Přijďte i vy ocenit potleskem vybrané osobnosti města za rok 2015 a využít možnosti osobní prohlídky zrekonstruovaných prostor sokolovny.