Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOBOTNÍ UTKÁNÍ MUŽŮ I DOROSTU ODLOŽENO

23. 3. 2018

Protože paní zima nás ne a ne opustit, museli jsme první jarní mistrovské utkání na Klimkovickém hřišti odložit.
Přes den už sice teploty stoupají nad bod mrazu, ale přes noc to vše znova zmrzne. Dochází tak k tomu, že travnaté hřiště je promrzlé, přes den rozmrzne jen vrchní vrstva, ze které se stane měkké bahýnko a pod tím je zem stále zmrzlá. Kdyby jsme na takovémto terénu dovolili odehrát utkání, ne jen že by se travnaté hřiště hod...ně zničilo, ale bylo by i velké nebezpečí úrazu hráčů.
Z těchto důvodů jsme se po dohodě se soupeři a svazem rozhodli sobotní mistrovské utkání mužů i dorostencu odložit na následují nové termíny:
MUŽI: TJ Klimkovice - TJ Sokol Šilheřovice, úterý 1.5.2018 v 16:30 hod.;
DOROST: TJ Klimkovice - FC Heřmanice Slezská, úterý 1.5.2018 v 14:00 hod.

img_20180319_160428-o.jpg