Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolupráce s JOMA a LTV Klimkovice navázána!

17. 7. 2017

TJ Klimkovice se dohodly na oficiální spolupráci se značkou Joma a mediálním partnerem se stává LTV Klimkovice!

joma-logo.png   logo_ltv_akt.jpg

"Od této chvíle budeme všechny naše týmy postupně dovybavovat vybavením (dresy, míče, tréninkové pomůcky atd.) značky Joma. Podařilo se uzavřít velmi zajímavý kontrakt a budou připraveny i akce pro naše fanoušky v podobě slev a podobně. Cílem je dosáhnout jednotného designu ve všech našich kategoriích od přípravek až po muže," prohlásil po podpisu kontraktu jedntel... TJ Klimkovice Lukáš Lyčka a dodal "Joma je kvalitní Španělská značka a děkujeme ji za vytvoření téměř profesionálních podmínek. Od nové sezony bude všechny mužské domácí zápasy natáčet LTV Klimkovice a po zápase se na webu objeví reportáž i s rozhovory. Bereme to jako obrovský posun kupředu pro naše fanoušky a jsme rádi rovněž za vynikající dohodu a spolupráci s jednatelem společnosti LTV Klimkovice."