SPORTOVNÍ TRÉNINKOVÁ ČINNOST OPĚT OBNOVENA

18. 5. 2020

Vládní opatření související s pandemii COVID-19 se už uvolňují a tak je možnost také obnovit sportovní a tréninkovou činnost našeho fotbalového oddílu.

Tréninky mládeže počínají od pondělka 18.5.2020.

Mladší přípravka - trenéři Bednář a Nakata
Pondělky a Středy od 16:30 hod.

Starší přípravka - trenéři Homola a Mahrík
Pondělky a Středy od 16:30 hod.

Mladší žáci - trenéři Pokorný a Huspenina
Úterky a čtvrtky od 17:00 hod.

Starší žáci - trenér Bilik
Úterky a čtvrtky od 17:00 hod.

Muži "B" juniorka - trenér Chorvatovič
Úterky od 17:30 hod.
Hřiště Josefovice

Muži "A" - trenér Švábík
Individuální plán, začátek společné přípravy od 2.6.2020.

Účast na trénincích je dobrovolná.
Na travnaté hřiště u sokolovny od 15.6.2020.

Desatero organizace sportovní činnosti dle FAČR:
✔️Na sportovišti se musí nacházet ve stejném čase nejvýše 100 osob (včetně případných diváků).
✔️Ve skupině 100 osob je možné trénovat a hrát přátelská a nemistrovská utkání: přátelská a nemistrovská utkání se nezadávají do IS nejde o mistrovský zápas, tudíž odměna rozhodčího není ani v této době hrazena FAČR
✔️Zachovávejte vzdálenost mezi hráči a ostatními nejméně 2 metry.
✔️Trénovat a hrát ve skupině 100 osob lze bez distanční vzdálenosti = bez udržování vzdálenosti 2 metrů.
✔️Hráči v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest.
✔️Rozhodčí nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest, musejí ovšem dbát zvýšené opatrnosti při používání veškerých pomůcek spojených s výkonem jejich profese.
✔️Na sportovišti je k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou.
✔️Nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, tj. zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, a to ani rozhodčími.
✔️Při používání toalet je nutné zabezpečit režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; kromě možnosti dezinfekce rukou je nutné zabezpečit dezinfekci míst, kterých se běžně dotýkají ruce.
✔️Dezinfekci pomůcek provádějte vždy po skončení tréninku nebo utkání.