Jdi na obsah Jdi na menu
 


STATISTIKA NUDA JE, MÁ VŠAK CENÉ ÚDAJE

Družstvo mužů má sezonu 2015/2016 za sebou. Pojďme se podívat, co nám ukázala hra čísel.
Odehráno bylo celkem rekordních 34 mistrovských utkání. Z nichž v 19 jsme slavili vítězství, ve 4 jsme se rozešli se soupeřem remízou a v 11 duelech jsme byli poraženi. Toto nám vyneslo celkem 61 bodů. Celkem jsme vstřelili 81 branek a obdrželi 50. V celkové tabulce nám to nestačilo na lepší než 5. místo. Zajímavý je pohled na tabulku domácích zápasů, kde jsme obsadili až 9. pozici, za to při venkovních zápasech nám patří 3. příčka.
Během celé sezony naskočilo do hry celkem 36 hráčů. Nejpoctivější byl Jakub Gazda, který nechyběl na 32 utkáních. Železným mužem je naopak Dan Knopp, který odehrál celkem 2775 minut. Nejlepším střelcem se stal Jakub Šablatura s 12 vstřelenými brankami. Při porovnání vstřelených gólů k odehranému utkání ale dominuje Jakub Šoltys, který v 11 utkáních nastřílel 7 branek. Smutné statistiky ovládl "opět" Jakub Šablatura, protože nasbíral 18 žlutých karek z celkového množství 66 udělených Klimkovickým hráčům. Za sezonu byli naši hráči i 3x vyloučeni.