Jdi na obsah Jdi na menu
 


STŘEDEČNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MUŽŮ

Středa 22.2.2017
TJ Klimkovice - TJ Sokol Těškovice (2:1) 5:2
Branky Klimkovic: 2x Woznica, Ambros, Zbořil, Chobot
Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Knopp, Drábek, Klemiš - Woznica, Chobot, Lubojacký, Konečný - Švábík, Zbořil. Střídali: Cviertna, Šablatura, Teichmann, V. Komár, Ambros, Šoltys, T. Komár.

Úvodní minuty utkání příliš fotbalové krásy nepřinesly. Obě mužstva kazila hodně přihrávek s k vidění moc zajímavých momentů nebylo. Do vedení se dostaly Těškovice, když podnikly rychlý brejk, na jehož konci byl domácí hráč, který podél Michala Bači poslal míč do sítě. Teprve tato branka jako by vyburcovala naše hráče k větší aktivitě a zanedlouho bylo vyrovnáno. Karel Konečný rozehrál roh na Michala Klemiše, který poslal centr na zadní tyč a Honza Woznica hlavou vyrovnal. O chvíli později si vybral slabší chvilku brankář Teškovic a lehkou střelu Anestise Ambrose propustil do brány. Druhý poločas začal podobně jako ten první, tedy nepřesnostmi z obou stran. Tuto pasáž utnula až gólová hlavička Petra Zbořila po rohu Karla Konečného. O pár minut později rychlou akci zakončil obstřelením brankáře na vzdálenější tyč Honza Woznica. Další slibné pokusy Kuby Šoltyse nebo Marka Lubojackeho gólem neskončily. Do dvou velkých šancí se dostaly i Teškovice, ale Michal Bača předvedl vynikající zákroky. Nakonec si ale i on vybral slabší chvilku když ve snaze rychle rozehrát, našel Teškovického hráče, který přihrál ještě lépe postavenému spoluhráči a ten skóroval. Když už to vypadalo, že další branka nepadne, tak z poslední akce zápasu jsme ještě jednou udeřili. Honza Woznica navedl míč z levé strany na střed a mezi obránci jej poslal do šestnáctky na zabíhajícího Adama Chobota (hráč, který je u nás na testech z Kr.Pole), který vstřelil podél vybíhajícího gólmana pátou branku Klimkovic.

Další zápas odehrají naši muži v sobotu 25.2.2017 od 10. hodin v Teškovicích proti Olbramicím.

Sobota 18.2.2017
Dorost: TJ Klimkovice - TJ Ludgeřovice 1:2
Mladší žáci: TJ Klimkovice - Heřmanice Slezská 6:2
Přípravka: Halový turnaj v Bílovci 2007 a ml. a 2008 a ml. obě družstva 4. místo