Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenér Pokorný hodnotí podzim starších žáků

30. 11. 2023

fb_img_1701363390090.jpg

Podzimní část fotbalové soutěže MěP starších žáků je za námi a zde je mé hodnocení. Jelikož naše základna starších žáků není tak široká, zápasy podzimní části soutěže jsme odehráli se třemi dívkami a třemi mladšími žáky, kteří pravidelně nastupovali v základní sestavě a musím konstatovat, že si vedli nebojácně a prezentovali se společně s dalšími hráči našeho týmu velice solidním výkonem a to i proti fyzicky vyspělejším týmům této soutěže.

fb_img_1701363380209.jpg

Kladně bych také hodnotil tréninkovou docházku a celkový přístup k fotbalu. Samozřejmě vždy je co zlepšovat a já pevně věřím, že si v jarní části soutěže ještě vícekrát zakřičíme oslavný pokřik po vítězném utkání a poskočíme do horní poloviny tabulky, od které nás dělí pouze jedna příčka. Pozitivní vztah ke sportu a radost z pohybu je nejdůležitější. Děkujeme, také všem divákům za podporu.