Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÍTEK CUP 2018 V PODÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

3. 11. 2018

img_20181103_124701_1--1-.jpg

V sobotu 3.11.2018 se ve sportovním centru Dubina uskutečnil 3.ročník halového turnaje v kopané ml. přípravky kategorie U9 „Vítek Cup 2018“, kterého se zúčastnila Klimkovická přípravka. Zahajovací utkání naši kluci nezvládli a po ospalém výkonu prohráli s týmem ŠSK Bílovec 7:2. S dalšími zápasy se kluci začali postupně probouzet a zbytek zápasů v základní skupině již vyhráli (Klimkovice - MSK Orlová 5:3, Klimkovice – MFK Vítkovice U8 6:0, Klimkovice – FC Ostrava jih 6:0). V základní skupině jsme tedy skončili na druhém místě za týmem z Bílovce. V semifinálovém utkání nás tedy čekal vítěz Skupiny B, tým Spartak Lubina. V tomto utkání se na nás lepila smůla po celou dobu utkání, celkem jsme nastřelili pět tyček a brána byla pro nás zakletá. Nakonec jsme Lubině podlehli v poměru 4:1 a tím pádem nás čekal zápas o třetí místo. V druhém semifinále se střetli týmy ŠSK Bílovec a FK SK Polanka. Jako vítěz z tohoto utkání vyšel tým z Polanky a nás tím pádem čekal reparát zahajovacího utkání. Průběh tohoto utkání se oproti prvnímu zápasu nesl v opačném duchu a po velmi bojovném výkonu jsme nakonec zaslouženě vyhráli 5:1 a celkově se tedy umístili na krásném 3. místě.  Celý turnaj vyhrál Spartak Lubina, který ve finálovém utkání porazil tým z Polanky 2:0.