Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZIMNÍ PŘÍPRAVA V PLNÉM PROUDU

5. 2. 2018

MUŽI
Sobota 3.2.2018, UT Vřesina, Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih (0:3) 3:4
Branky: 57. Vaněk, 63. Borgosz, 66. Gelnar - 7. a 41 M. Gaži, 18. Kubačák, 86. Prokeš.
Sestava Klimkovic 1.poločas: Sikora - Drábek, Bednář, Šot, Knopp - Chobot, Švec, Vaněk - Vostárek, Gelnar, Borgosz.
Sestava Klimkovic 2.poločas: Bača - Lubojacký, Bednář, Šot, Teichmann - Chobot, Borgosz, Vaněk - Konečný, Gelnar, Vostárek.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "Tímto utkáním jsme zakončili první třetinu zimní přípravy, která byla zaměřena výhradně na nabírání kondice a její rozvoj. Tomu byly uzpůsobeny jak tréninky, tak i zápasy, když se Svinovem i Ostravou-Jih jsme chtěli hrát hodně vysoko, ať hrají hráči ve velkém tempu. Minulý týden byl docela náročný a na některých hráčích to bylo dost vidět. První poločas jsem byl nespokojený, protože jsme hráli pomalu, bez života a soupeř prakticky nemusel pořádně vystřelit, aby nám dal tři góly po hrubých chybách. Druhý poločas už byl lepší. Hráli jsme rychleji, agresivněji a během devíti minut bylo srovnáno, což mě těší, protože hráči se i přes nepříznivý stav nesloží. Několikrát jsme mohli skóre otočit, šancí jsme měli spoustu, bohužel to byl soupeř, který nakonec, po nedůrazu obrany, rozhodl ve svůj prospěch. Z výsledku nedělám tragédii, pořád to byl úvod přípravy. Od příštího týdne už se začneme hodně zaměřovat i na mezihru a technické věci a hra půjde nahoru."

DOROST U19
Neděle 4.2.2018, UT Vřesina, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih (0:0) 2:0

MLADŠÍ ŽÁCI U13
Sobota 3.2.2018, Hala Trojhalí, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - FC ODRA Petřkovice (3:1) 3:2

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U11
Sobota 3.2.2018 od 9:00 hod., Sportovní hala Hlučín.
Halový turnaj pro hráče ročníku 2007 a ml. - 2. místo
Výseldky: Klimkovice - 1.FC Poruba "A" 2:0, - MFK Vítkovice 0:2, - FK SK Polanka 2:0, - 1.FC Poruba "B" 4:0, - FC Vratimov 3:0, - TJ Řepiště 4:0, - FC Kylešovice 4:0