Jdi na obsah Jdi na menu
 


OPATRNÁ GENERÁLKA MUŽŮ BYLA VÍTĚZNÁ

14. 8. 2016

Přípravné utkání - muži

13.8.2016 TJ Klimkovice - TJ Sokol Olbramice (0:0) 2:0

Branky: 52. Šoltys, 79. Woznica z pen.

Sestava Klimkovic: Bača - Jaroň, Knopp, Cviertna, Teichmann (46. Šablatura) - Koval (46. Konečný), Ambros, Woznica, Lubojacký (46. Šoltys), Klemiš (80. Gazda) - Švabík (75. Komár T.), trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

Generálka na soutěž mužů se od začátku nesla v opatrném tempu. Jako by naši hráli hlavně tak, aby se nezranili. I toto k takovýmto přípravným utkáním patří. Jedinou významnější akcí byla střela Marka Lubojackého, která skončila na tyči. První poločas byl proto zcela vyrovnaný a skončil zaslouženou remízou 0:0. Po přestávce už se začal hrát o poznání ofenzivnější fotbal a šancí bylo o mnoho víc. Skóre otevřel nádhernou střelou z přímého kopu Kuba Šoltys a konečnou podobu výsledku dal Honza Woznica, když proměnil pokutový kop nařízený za faul na Karla Konečného. Příští sobotu už startujeme na ostro na hřišti Koblova.