Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

MUŽI NETRADIČNĚ V NEDĚLI!!!

10. 5. 2022

Domácí utkání mužů s Krásným Polem se odehraje netradičně v NEDĚLI 15.5.2022 od 16:30 hod.!

Důvodem je, že v rámci rekonstrukce budovy sokolovny využíváme provizorně část házenkářského zázemí a v sobotu se koná celodenní házenkářský turnaj dětí.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaší návštěvu.

 

UTKÁNÍ MUŽŮ Z DŮVODU POČASÍ ODLOŽENO

1. 4. 2022

Utkání mužů TJ Klimkovice - SK Meteor Meteor Strahovice, které se mělo hrát tuto sobotu 2.4.2022 je z důvodu nevhodného počasí odloženo. Nový termín utkání je stanoven na středu 4.5.2022 v 17:00 hod.

 

Informace o dočasné změně přístupu na hřiště a k šatnám TJ Klimkovice

22. 3. 2022

Vážení sportovní přátelé, fanoušci, rodiče a hráči,

Vzhledem k tomu, že v průběhu 1. pololetí 2022 probíhá rozsáhlá rekonstrukce Sokolovny Klimkovice, objektu, ve kterém se nachází šatny a zázemí fotbalového oddílu TJ Klimkovice, oznamujeme Vám, že pro jarní část sezóny 2021/22 dochází ke změně přístupu na fotbalové hřiště v Klimkovicích.

hriste-jaro2022.jpg

Dočasně je přístup na hřiště a k provizorním šatnám zřízen z ulice Komenského, viz obrázek výše.

Parkování vozidel je možno pouze na tomu vyhrazených a zákonem stanovených místech v nejbližším okolí.

Děkujeme všem za vstřícnost a omlouváme se za dočasné ztížené podmínky.

 

BRIGÁDA: HLEDÁ SE KAMERAMAN FOTBALOVÝCH ZÁPASŮ

18. 3. 2022

dsc01726-1024x576.jpg

Předpisy FAČR nám přikazují nahrávat všechny zápasy mužů na videozáznam. U této příležitosti máme prostřednictvím společnosti EDUCA TV sjednanou dohodu o natáčení těchto utkání. Bohužel, společnosti se nedaří najít personální obsazení a proto zveřejňujeme tento inzerát. 

Hledáme člověka, ideálně studenta, který má rád sport, fotbal a také kameru. Jedná se o natáčení fotbalových utkání mužů na hřišti v Klimkovicích. Čili tento člověk musí mít čas pravidelně co 14 dní v sobotu odpoledne na 2 hodiny v období duben až červen. Techniku a zaškolení poskytne společnost EDUCA TV. Jedná se o placenou brigádu!

Zájemci, volejte nebo pište:

Mgr. Radim Satola, radsato@seznam.cz, 608 887 843

Bc. Lukáš Lyčka, tjklimkovice@seznam.cz, 603 574 799

 

ROZPISY MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ - JARO 2022

11. 3. 2022

bez-nazvu.png

MUŽI Krajská soutěž 1.B třída sk.B FAČR Rozpis
STARŠÍ ŽÁCI U15 Městská soutěž U15 6+1 FAČR Rozpis
MLADŠÍ ŽÁCI U13 Městský soutěž U13 7+1 FAČR Rozpis
STARŠÍ PŘÍPRAVKA U11 Městská soutěž U11 5+1 FAČR Rozpis
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9 Městská soutěž U9 4+1 FAČR Rozpis

Rozpis mistrovských utkání týmů TJ Klimkovice - JARO 2022

 

 

SMUTEČNÍ OZNÁMENÍ - STÁŇA HOMOLA

7. 3. 2022

V pátek 4.3.2022 nás zasáhla tato smutná zpráva. Jen těžko hledat slova, co vše pro náš klub STÁŇA HOMOLA znamenal. Bývalý hráč, brankář, trenér, mentor, správce, člen výboru, ..... Celý svůj život spojil s našim klubem. 

Trénování fotbalové mládeže v Klimkovicích se začal věnovat ihned po ukončení své aktivní hráčské kariéry, kterou rovněž celou strávil v Klimkovickém fotbalovém oddíle. Bez přerušení se výchově fotbalové mládeže v Klimkovicích věnoval prakticky až do konce svého života, čili téměř 60 let. Za dobu svého působení vychoval několik generací Klimkovických fotbalistů, kteří na něj všichni s láskou vzpomínají. Zároveň, po stejnou dobu, pan Stanislav Homola působil v našem klubu jako funkcionář a člen výboru TJ Klimkovice. Celý svůj fotbalový život zasvětil jedinému klubu a to TJ Klimkovice.  

Navždy v našich srdcích. Vzpomínáme.

img_20220304_185811.jpg

 

PRVNÍ TURNAJOVÉ KRŮČKY

14. 2. 2022

V neděli 13.2.2022 se fotbalová před-přípravka TJ Klimkovice (kluci narození 2015 a ml.),  zúčastnila halového turnaje v kopané pořádané fotbalovým klubem FK Primus Příbor. Pro většinu kluků a jedné naší holky se jednalo o jejich první halový turnaj. Turnaj se nesl ve svižném tempu, prvotní nervozita ze všech rychle opadla a po prvních prohraných zápasem jsme se ke konci turnaje také radovali ze dvou vítězství a jedné remízy. Nakonec jsme obsadili krásné 10 místo z dvanáctí týmu a jako odměnu si všichni odnesli jejich první medaili, z které měli největší radost z celého turnaje.

Radim Homola - trenér

img-20220213-wa0004.jpg

img-20220213-wa0002.jpg

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ + DOROSTENCŮ

5. 1. 2022

Zimní přípravné období již fotbalistům klepe na dveře. Trenéři mužů zvolili pro letošek společnou přípravu i s kategorii dorostenců. Tato odstartuje v úterý 18.1.2022 v 18:00 hod. První tři týdny budou hráči využívat k nabírání fyzické kondice v parku a pod světly házenkářského hřiště. Poté se tréninky přesunou na umělou trávu do Bílovce, kde se již bude pilovat i herní fáze.

Zahájení: úterý 18.1.2022 v 18:00 hod. - šatna Klimkovice
Pravidelně od 18.1.2022 do 3.2.2022 úterky a čtvrtky od 18:00 hod. Park + házenkářské hřiště Klimkovice.
Pravidelně od 7.2.2022 do 17.3.2022 pondělky od 18:00 hod. a čtvrtky od 18:30 hod. Umělá tráva v Bílovci.

Přípravné utkání mužů:
Sobota 19.2.2022 v 18:00 hod. Umělá tráva Bílovec; TJ Klimkovice - TJ Velká Polom
Sobota 5.3.2022 v 18:00 hod. Umělá tráva Bílovec; TJ Klimkovice - TJ Sokol Slavkov
Sobota 12.3.2022 v 18:00 hod. Umělá tráva Bílovec; TJ Klimkovice - SK Tichá

 

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ PODPOŘIL ČINNOST TJ KLIMKOVICE I V ROCE 2021

25. 11. 2021

I v roce 2021 získal náš oddíl individuální dotaci na podporu své činnosti z Moravskoslezského kraje. 

Projekt: Celoroční sportovní činnost TJ Klimkovice, z.s.

Děkujeme!

image.jpg

 

Fotbalový podzim 2021

18. 11. 2021

Skončila nám podzimní část fotbalové sezóny a nastal čas hodnotit a bilancovat. Po dvou letech se konečně podařilo odehrát celou část fotbalové sezóny bez „Covidových“ omezení. Naposledy tomu tak bylo na podzim roku 2019. Z toho máme alespoň částečnou radost. Protože nucené sportovní pauzy způsobené vládními opatřeními v souvislosti s „Covidem“ znamenaly pro naši činnost (v tu dobu nečinnost) obrovské komplikace. Doufejme, že další omezení již budou, pokud budou vůbec nutná, jen částečná.

Ve fotbalových soutěžích jsme pro podzimní část měli přihlášených celkem pět mládežnických družstev a jedno družstvo dospělých. Čili v postoupné věkové kategorii jsme měli obsazeno za každou věkovou kategorii jedno družstvo. Za toto jsme rádi a považujeme to za úspěch prací s mládeží v našem spolku. Práce s mládeží je totiž naší hlavní náplní. Ne vždy v historii se dařilo obsadit všechny věkové kategorie do soutěží a ne vždy se dařilo mít dostatečný počet kvalifikovaných trenérů pro mládežnická družstva. To vše máme v současné době skvěle obsazeno a tým trenérů tvoří skvělou spolupracující partu napříč všemi kategoriemi. Na tuto partu navazují i aktivně spolupracující členové výbor. Nezbývá než i prostřednictvím tohoto článku všem poděkovat za celoroční práci pro náš spolek.

K jednotlivým kategoriím a jejich výsledkům. Nejstarší věková kategorie hrající pravidelné soutěže jsou muži, hrající již tradičně krajskou soutěž 1.B třídu sk.B. Hodnocení musíme postavit na tom, že v červnu tohoto roku, po té co byly opět po delší době obnoveny sportovní aktivity, jsme seděli s výborem a trenéry a nevěděli, jestli vůbec toto mužstvo přihlásíme do soutěže. Nebyli hráči. Kluci si během nucené roční pauzy našli jiné záliby a ne všichni se k fotbalu chtěli vrátit. Nicméně se do tohoto „boje“ zapojili všichni napříč celým klubem a podařilo se nám dát tým společnými silami dohromady. Přeci jen, ne nadarmo se říká, že mužstvo mužů je takovou výkladní skříni každého fotbalového klubu. A bez výkladní skříně jsme my být nechtěli. V této souvislosti, k přihlédnutí k výše uvedeným okolnostem, panuje nad výsledky spokojenost. V celkovém součtu při pohledu na fotbalový trávník sice mrzí některé zbytečné ztráty v domácím prostředí, kdy jsme mohli mít v tabulce o asi 4-6 bodů více, ale kdyby nám někdo v onom zmiňovaném červnu řekl, že podzim skončíme na 12. místě se ziskem 13 bodů za 3 výhry a 4 remízy a skóre 28:43, brali bychom to všemi 10.

Navazující před-přípravou na dospělý fotbal je kategorie dorostenců. Zde jsme obzvláště pyšní na to, že máme v soutěži přihlášeno kompletní mužstvo hrající 11 na 11. Je to již téměř rarita, což dosvědčuje počet pěti mužstev účastnící se této soutěže. Bez kategorie dorostu není ale růžový výhled do budoucna dospělého fotbalu. Naši dorostenci v osmi utkáních třikrát zvítězili a pětkrát prohráli, celkem nastříleli 27 branek a 42 obdrželi, což je řadí přesně do středu tabulky na 3. místo. Dorostence v jejich zápasech hodně doplňovali kluci z kategorie starších žáků. Tito nám svými výsledky dělají velkou radost a ve své soutěži z devíti utkání šestkrát zvítězili, nastříleli celkem 70 branek a jen 19 jich obdrželi. Tyto výsledky je v tabulce řadí na krásné 2. místo. Mladší žáci jsou na tom obdobně. Z desíti odehraných utkání jich pět vyhráli a pětkrát byl lepší soupeř. Při těchto utkáních nastříleli celkem 46 branek a 38 jich obdrželi, což je řadí na 4. místo osmičlenné soutěže. Starší přípravka dokázala v devíti utkáních třikrát zvítězit a nastřílet celkem 74 branek, mladší přípravka si užila dvě vítězství a celkem 93 krát se radovala ze vstřeleného gólu. Podrobněji v přiložených tabulkách. Nicméně výsledky fotbalových utkání v jakékoliv ze zmíněných kategorií je jen druhotný úspěch. Tím hlavním cílem a motivem všech je to, aby to všechny hlavně bavilo, na tréninky chodili v hojném počtu a z tréninku odcházeli unavení, ale plní nových zážitků, s posilněným sportovním duchem. To se doufám daří.

Máš rád sport, fotbal, dobrou partu? Přidej se k nám!

Přijď kdykoliv na trénink. Můžeš si přijít nezávazně vyzkoušet několik tréninků a pak se rozhodnout, jestli rozšíříš naší fotbalovou partu. Těšíme se na tebe. Vítání jsou kluci i holky.

Více informací a kontakty na trenéry naleznete na https://www.tjklimkovice.cz/clanky/nabor.html

Jak se povede našim týmům navázat na výsledky podzimní části, si ještě musíme nějaký ten čas do jara počkat. Mezi tím nás čekají Vánoce a Nový rok a já bych u této příležitosti jménem celého našeho spolku TJ Klimkovice rád poděkoval všem členům výboru a trenérům za jejich celoroční neocenitelnou a obětavou práci. Samozřejmě i všem hráčům, od nejmladších po nejstarší, za jejich přístup k tréninkům, kvalitní sportovní výkonu a týmovou soudržnost. V neposlední řadě také Městu Klimkovice, Moravskoslezskému kraji, Národní sportovní agentuře a všem soukromým sponzorům a partnerům (jejich prezentaci najdete na našich webových stránkách) za jejich finanční nebo materiální podporu, bez které by to vše prostě nešlo. A také všem fanouškům a návštěvníkům našich zápasů za jejich přízeň. Všem přeji zasloužený fotbalový odpočinek v zimní přestávce. A také všem, jménem TJ Klimkovice, přeji veselé Vánoce a šťastný, úspěšný a zdravý Nový rok 2022.

Za oddíl kopané TJ Klimkovice, Lukáš Lyčka

tabulka-muzi.jpg

tabulka-mladez.jpg

Mladší přípravka U9 (4+1) -tabulky nejsou evidovány, v 7 utkáních nastříleli naši borci celkem 93 branek yes

 

MLÁDEŽ TAKTÉŽ UZAVŘELA SOUTĚŽNÍ PODZIM

11. 11. 2021

Dorost U19
6.11.2021 TJ Klimkovice - TJ Lokomotiva Ostrava 12:2

Mladší žáci U13
3.11.2021 TJ Klimkovice - TJ Velká Polom 4:12

Tabulky po podzimní části:

tabulka-mladez.jpg  

Mladší přípravka U9 (4+1) -tabulky nejsou evidovány, v 7 utkáních nastříleli naši borci celkem 93 branek yes

 

MUŽI NA ZÁVĚR PODZIMU PODLEHLI JIHU

8. 11. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 6.11.2021

FC Ostrava-Jih - TJ Klimkovice (3:1) 4:3

Branky: 5. vlastní, 11. a 33. Gaži, 57. Demko - 41. Sopčák, 67. Vaněk, 84. Lubojacký

Sestava Klimkovic: Bača - Niemczyk, Šablatura, Drábek, Závodný - Ulman, Mohelník, Lubojacký M., Sopčák (84. Sikora) - Manigati, Vaněk, trenér Václav Prašivka ml. a René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

tabulka-muzi.jpg

 

PODZIMNÍ SEZÓNA MLÁDEŽE SE BLÍŽÍ KE KONCI

2. 11. 2021

Dorost U19
23.10.2021 FC Slávie - Michálkovice - TJ Klimkovice 3:0
28.10.2021 1.FC Poruba - TJ Klimkovice 9:3
30.10.2021 TJ Ludgeřovice - TJ Klimkovice 4:3

Starší žáci U15
22.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Pustkovec 8:3
29.10.2021 TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih "B" 10:2

Mladší žáci U13
20.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Vítkovice-Svinov 9:1
29.10.2021 TJ Slovan Ostrava - TJ Klimkovice 0:8

Starší přípravka U11
26.10.2021 MFK Vítkovice-dívky - TJ Klimkovice 7:5
1.11.2021 TJ Řepiště - TJ Klimkovice 2:16

 

SLIBNÝ NÁSKOK JSME NEUDRŽELI

1. 11. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 30.10.2021

TJ Klimkovice - TJ Sokol Hať (2:1) 2:2

Branky: 10. Mohelník, 26. Vaněk - 29. Brachtl, 73. Chmelař

Sestava Klimkovic: Bača - Niemczyk, Drábek, Šablatura, Teichmann - Sopčák, Mohelník, Lubojacký M., Ulman - Manigati (81. Sikora), Vaněk, trenér Václav Prašivka ml. a René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

HRA BEZ OBRAN PŘINESLA BOD

25. 10. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 23.10.2021

TJ Klimkovice - TJ Spartak Chuchelná (2:2) 3:3

Branky: 7. Knopp, 23. Lubojacký M., 83. Klemiš - 21. Hradil, 43. a 66. Kozel

Sestava Klimkovic: Sikora - Knopp, Drábek, Mohelník, Teichmann - Niemczyk (76. Závodný), Šablatura, Lubojacký M., Klemiš - Manigati, Vaněk, trenér Václav Prašivka ml. a René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

PŘÍPRAVKA VYPLENILA STAROU BĚLOU

19. 10. 2021

Starší žáci U15
14.10.2021 TJ Sokol Koblov - TJ Klimkovice 0:33

Mladší žáci U13
12.10.2021 FK SK Polanka "B" - TJ Klimkovice 6:2

Starší přípravka U11
13.10.2021 FK Stará Bělá - TJ Klimkovice 7:10
18.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Václavovice 5:17

Mladší přípravka U9
13.10.2021 FK Stará Bělá - TJ Klimkovice 1:32
18.10.2021 TJ Klimkovice - FC Vratimov 6:26

 

ZE ZÁBLATÍ S PRÁZDNOU

18. 10. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 16.10.2021

TJ Slovan Záblatí - TJ Klimkovice (1:0) 4:0

Branky: 42. a 48. Pilch, 75. Socha D., 80. Walecki

Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Šablatura, Drábek (88. Honěk), Teichmann - Klemiš, Mohelník, Sopčák (46. Sikora), Manigati - Vaněk, Lubojacký M., trenér Václav Prašivka ml. a René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

MLADŠÍ PŘIPRAVKA DEKLASOVALA BANÍK

11. 10. 2021

Dorost U19
2.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Ludgeřovice 4:3

Starší žáci U15
3.10.2021 TJ Sokol Václavovice - TJ Klimkovice 2:1
8.10.2021 TJ Klimkovice - SK Šenov 2:4

Mladší žáci U13
2.10.2021 TJ Vítkovice-Svinov - TJ Klimkovice 4:1
6.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Krásné Pole 3:2

Starší přípravka U11
4.10.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Krásné Pole 7:7

Mladší přípravka U9
4.10.2021 TJ Klimkovice - FC Baník Ostrava "B" 28:8

 

DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ ZE SVINOVA

10. 10. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 9.10.2021

TJ Vítkovice-Svinov - TJ Klimkovice (0:1) 0:2

Branky: 24. Mohelník, 78. Niemczyk

Sestava Klimkovic: Bača - Ulman, Knopp, Drábek, Klemiš - Niemczyk, Komár, Mohelník, Sopčák, Závodný (68. Honěk) - Vaněk, trenér Václav Prašivka ml. a René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

VAŇKŮV HATTRICK ROZHODL O TŘECH BODECH

4. 10. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 2.10.2021

TJ Klimkovice - TJ Sokol Šilheřovice (3:3) 4:3

Branky: 2.,12. a 64. Vaněk, 32. Lubojacký M. - 29. a 42. Manďák, 41. Petr

Sestava Klimkovic: Bača - Lubojacký (77. Sopčák), Drábek, Šablatura, Knopp - Ulman, Mohelník, Komár, Niemczyk - Vaněk, Manigati (88. Gelnar), trenér René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

MLÁDEŽNICKÉ VÝSLEDKY MINULÉHO TÝDNE

1. 10. 2021

Dorost U19
26.9.2021 TJ Lokomotiva Ostrava - TJ Klimkovice 6:2

Starší žáci U15
25.9.2021 TJ Slavoj Rychvald - TJ Klimkovice 1:6

Mladší žáci U13
22.9.2021 TJ Klimkovice - FKSK Polanka "B" 3:5
27.9.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Pustkovec 8:3

Starší přípravka U11
23.9.2021 SK Šenov - TJ Klimkovice 6:10
27.9.2021 TJ Vítkovice - Svinov - TJ Klimkovice 16:3

Mladší přípravka U9
23.9.2021 TJ Velká Polom - TJ Klimkovice 32:9
27.9.2021 TJ Klimkovice - 1.FC Poruba "B" 10:20
30.9.2021 FC ODRA Petřkovice "B" - TJ Klimkovice 17:8

 

V KR.POLI BYLY BODY HODNĚ DALEKO

27. 9. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Neděle 26.09.2021

TJ Sokol Krásné Pole - TJ Klimkovice (1:0) 4:0

Branky: 31., 67. a 86. Ševčík, 76. Oleš

Sestava Klimkovic: Sikora - Niemczyk, Šablatura J. (88. lubojacký J.), Mohelník, Teichmann - Klemiš, Komár, Sopčák (Lubojacký M.), Ulman, Manigati (85. Honěk) - Vaněk, trenér René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

MLÁDEŽ DVAKRÁT ZA 3 BODY

21. 9. 2021

img_20210917_170206.jpg

Dorost U19
18.9.2021 TJ Klimkovice - FC Slávia Michálkovice 3:1

Starší žáci U15
17.9.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Hrabová 3:6

Mladší žáci U13
15.9.2021 TJ Sokol Krásné Pole - TJ Klimkovice 1:5

 

OBRANY SI DALY VOLNO, DIVÁK SI PŘIŠEL NA SVÉ

20. 9. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 18.9.2021

TJ Klimkovice - SK Slávie Třebovice (3:2) 4:4

Branky: 8. Komár, 14. Ulman, 21. a 67. Vaněk - 11. a 80. Lindovský, 25. Balda, 76. Orlík

Sestava Klimkovic: Sikora - Niemczyk (46. Závodný), Knopp, Šablatura, Klemiš - Ulman (73. Sopčák), Mohelník, Drábek, Komár, Štvrtňa (86. Teichmann) - Vaněk, trenér Václav Prašivka ml., René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

MLÁDEŽ UŽ TAKÉ ODSTARTOVALA SVÉ SOUTĚŽE

14. 9. 2021

Dorost U19
11.9.2021 TJ Klimkovice - 1.FC Poruba 0:14

Starší žáci U15
4.9.2021 TJ Sokol Dolní Lhota - TJ Klimkovice 1:5
10.9.2021 TJ Klimkovice - TJ Vítkovice-Svinov 2:0

Mladší žáci U13
9.9.2021 FC Baník Ostrava "B" - TJ Klimkovice 4:3 po penaltách

Starší přípravka U11
30.8.2021 TJ Klimkovice - FC Vratimov 3:20
13.9.2021 TJ Klimkovice - TJ Sokol Pustkovec 15:20

Mladší přípravka U9
13.9.2021 TJ Klimkovice - TJ Slavoj Rychvald 0:28

 

PO PŘESTŘELCE VEZEME BOD

13. 9. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Neděle 12.09.2021

FK Bohuslavice - TJ Klimkovice (2:4) 4:4

Branky: 5. Strýček, 42. a 55. Štefek R., 86. Faika - 15. a 45. Vaněk, 22. a 26. vlastní

Červená karta: 78. Prašivka Václav (mimo hrací plochu, trenér)

Sestava Klimkovic: Sikora - Niemczyk, Šablatura J., Knopp, Teichmann - Drábek, Mohelník - Štvrtňa (89. Sopčák), Ulman, Manigati (46. Bober) - Vaněk, trenér Václav Prašivka ml., René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

PRVNÍ LETOŠNÍ VÍTĚZSTVÍ S DOMÁCÍ PŘÍCHUTÍ

7. 9. 2021

img_20210904_160131_resized_20210907_100359915.jpg

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 4.9.2021

TJ Klimkovice - TJ Slavoj Rychvald (3:2) 3:2

Branky: 19. Štvrtňa, 21. a 36. Vaněk - 12. a 31. Vantuch

Sestava Klimkovic: Sikora - Niemczyk, Drábek, Šablatura, Teichmann - Klemiš (84. Knopp), Mohelník, Komár, Štvrtňa (89. Bober) - Vaněk, Manigati (75. Gelnar), trenér Václav Prašivka ml., René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

ANI BRZKÝ GÓL TENTOKRÁTE NESTAČIL

30. 8. 2021

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 28.08.2021

FK Darkovice - TJ Klimkovice (3:1) 5:2

Branky: 23. a 35. Chotár, 28. Novák, 59. vlastní, 72. Pyšno - 2. Vaněk, 74. Gelnar J.

Sestava Klimkovic: Bača - Niemczyk, Šablatura J., Bober, Teichmann - Klemiš, Komár, Vaněk, Sikora (85. Bilík D.) - Gelnar, Lubojacký J. (31. Závodný), trenér Václav Prašivka ml., René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

SOUPEŘ NÁS ZLOMIL AŽ V ZÁVĚRU

24. 8. 2021

img_20210821_181129.jpg

1.B třída sk.B - MUŽI

Sobota 21.08.2021

TJ Klimkovice - TJ Sokol Hrabová (0:1) 0:2

Branky: 27. Kulveit, 85. Šimon

Sestava Klimkovic: Sikora - Niemczyk, Knopp, Mohelník, Teichmann - Klemiš, Vaněk, Komár, Kursa (17. Kváš) - Gelnar, Šablatura J., trenér Václav Prašivka ml., René Bilík

Tabulka a ostatní výsledky soutěže naleznete ZDE

 

 

KONEC FOTBALOVÝCH PRÁZDNIN - HURÁ NA TRÉNINK

17. 8. 2021

Ne jen ty školní, ale především ty fotbalové prázdniny již spějí ke svému konci a opět startují tréninky a zápasy i všech kategorií mládeže. Níže naleznete přehled v kterých termínech tréninky jednotlivých věkových kategorií probíhají.

Mladší přípravka U9 (věk 5 - 9 let)
Tréninky: Pondělí a středa od 16:00 hod. Začínáme 25.8.2021.
Trenér: Radim Homola (775 118 909)

Starší přípravka U11 (věk 10 - 11 let)
Tréninky: Pondělí a středa od 16:00 hod. Začínáme 23.8.2021.
Trenér: Jaroslav Bednář (603 228 633)

Mladší žáci U13 (věk 12 - 13 let)
Tréninky: Pondělí a středa od 17:00 hod. Začínáme 18.8.2021.
Trenéři: Karel Pokorný (776 600 674)

Starší žáci U15 (věk 12 - 15 let)
Tréninky: Pondělí a středa od 17:00 hod. Začínáme 16.8.2021.
Trenéři: Miroslav Štebel (776 789 267)

Dorost U19 (věk 16 - 19 let)
Tréninky: Úterý a čtvrtek od 16:30 hod. Začínáme 10.8.2021.
Trenéři: René Bilík (605 897 407)

Zároveň v rámci těchto tréninků probíhá kontinuálně i nábor nových zájemců. Proto, máš-li zájem, přijď kdykoliv na trénink!  Máš rád sport, fotbal, dobrou partu? Přidej se k nám! Rádi tě mezi sebou přivítáme! Přijďte si nezávazně vyzkoušet trénink a sami uvidíte, jestli vás to bude bavit.

obrazek_nabor.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »