Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

DOMÁCÍ PREMIÉRA NAŠEHO BÉČKA

16. 8. 2018

muzi-----bohuslavice.jpg

V sobotu 18.8.2018 startuje nová fotbalová sezóna i pro naše domácí hřiště a diváky. Svou premiéru v mistrovských soutěžích si odbude naše nově vzniklá "juniorka", která nastoupí od 14:30 hod. proti Rychvaldu "B".

Od 17:00 hod. poté měli podle pláni nastoupit v utkání krajské soutěže 1.B třídy naši muži "A" proti týmu SK Bohuslavice. Ten ovšem ve čtvrtek zaslal oficiální stanovisko, že se utkání nezúčastní z důvodu zdravotních a dovolených.

Proto jste srdečně zváni, přijďte podpořit naše mladé hráče v nově vznikajícím týmu juniorů. Občerstvení, chlazené pivo, grilované párky budou opět připraveny.

Sobota 18.8.2018 od 14:30 hod.
Městská soutěž Ostrava - muži
TJ Klimkovice "B" - TJ Slavoj Rychvald "B"

 

MIKOLÁŠ HATTRICKEM SESTŘELIL ŠILHEŘOVICE

14. 8. 2018

Krajská soutěž CANIS 1.B třída sk. B - muži

Neděle 12.8.2018 TJ Sokol Šilheřovice - TJ Klimkovice (0:3) 1:4
Branky: 54. L.Černý (penalta) – 16., 24. a 43. Mikoláš, 77. Moučka
Sestava Klimkovic: D. Černý – Švec (82. Krpelík), Bednář, Šot – Sáblík (73. Chobot) – Niemczyk (65. Bajgar), Borgosz, Vaněk, Mohelník (88. Drábek) – Gelnar (62. Moučka), Mikoláš, trenér Jan Woznica.

Ostatní výsledky soutěže: Krásné Pole - Chuchelná 3:0, Slovan Ostrava - Hať 2:3, O.-Jih - Řepiště 7:0, Darkovice - Kozmice 1:3, Strahovice - V.Hoštice 0:2, Bohuslavice - V.Polom 3:0

V neděli vstoupili naši muži duelem v Šilheřovicích do nového soutěžního ročníku 2018/19. V loňské sezóně skončili Šilheřovice ve druhé polovině tabulky, na devátém místě a naše vzájemné duely byly vyrovnané (1:1 v Šilheř. a 2:1 v Klimk.). Kádr domácích zůstal prakticky nezměněn, jen na lavici se postavil dvojnásobný mistr ligy s Baníkem Ostrava a Vítkovicemi, trenér Zdeněk Svatonský, takže se dal čekat opět nepříjemný  a takticky připravený soupeř.

[Pokračování ZDE]

 

DENIS ČERNÝ: "Těším se na nové výzvy"

10. 8. 2018

37189653_1812469695480790_490575188933476352_o.jpgDo nové sezóny získal náš tým posilu do brány, kdy k dvojici Michal Bača a Vojtěch Sikora, přišel z týmu FC Vratimov, dvaadvacetiletý Denis Černý a my jsme se rozhodli tohoto nového brankáře vyzpovídat.

Denisi, vítej v Klimkovicích. Na úvod, mohl by ses fanouškům blíže představit, kdy jsi začal s fotbalem, kterými kluby jsi prošel a jaké jsou největší úspěchy ve tvé kariéře?

Jmenuji se Denis Černý, je mi 22 let a fotbalu se věnuji od mala. Prošel jsem těmito kluby: Hlučín, Vítkovice, Frýdek-Místek, Čeladná, Brušperk, Polanka nad Odrou. Posledním týmem, kde jsem působil, byl Vratimov. Za svůj největší úspěch považuji letošní soutěž mezi golmany, KEEPERBATTLE v Rosicích, kde jsem vyhrál první místo a postoupil tak do Vídně na finále, kde budu reprezentovat ČR. Taky jako úspěch považuji postup z 1.A třídy do krajského přeboru s Vratimovem.

Jak se seběhl tvůj přesun do Klimkovic a proč ses rozhodl právě pro Klimkovice?

Potřeboval jsem nový impuls a postavit se nové výzvě – POSTOUPIT. Pro Klimkovice jsem se rozhodl po tom, co mne trenér Woznica, kterého znám z předešlého působiště, kontaktoval.

Co očekáváš od svého působení v Klimkovicích a jaké jsou tvé fotbalové i nefotbalové cíle do budoucna?

Určitě očekávám, že budeme hrát na předních příčkách tabulky s případným postupem. Také očekávám a doufám, že budeme super kolektiv, jelikož to je jedna z nejdůležitějších věcí. Tak jako je sen každého fotbalisty dostat se co nejvýše ani já bych nebyl proti (smích), ale fotbal beru především jako svůj koníček, bez něj si to nedokážu představit. Nefotbalové cíle – chtěl bych určitě docílit a udělat vše proto, abych měl dobrou a stabilní práci, která mě bude naplňovat a taky ať se máme s přítelkyní dobře a jednou ať máme zdravé děti (nejlépe kluka, kterého budu k fotbalu vést od malička (smích)).

Máme za sebou Lázeňský pohár v Mšených Lázních a přípravné utkání s Polankou. Jak bys zápasy zhodnotil?

Zápasy na Lázeňském poháru určitě hodnotím pozitivně, ale určitě se to hrálo v přátelském duchu. Zápas s Polankou byl něco úplně jiného, byl to soupeř hrající o dvě třídy výše, tudíž byla znát i jejich kvalita, ale přesto se nemusíme za náš výkon stydět, postavili jsme se k tomu zodpovědně a jako důstojný soupeř.

Jak se ti líbil Lázeňský pohár?

Lázeňský pohár se mi určitě líbil, poznal jsem kluky z týmu, tudíž to pro mne byla taková „seznamovačka“. Bylo to v přátelském duchu a užil jsem si to.

Prozraď fanouškům, jak trávíš svůj volný čas, když jej netrávíš na fotbale?

Svůj volný čas mimo fotbal trávím nejčastěji se svou přítelkyní a pejskem. Mám rád cestování, procházky, jízdu na kole a jakýkoliv sport, který se naskytne s přáteli (tenis, volejbal..)

Děkujeme za rozhovor a pevně doufáme a věříme, že Denis stráví v našem klubu úspěšné období.

 

POZVÁNKA NA PRVNÍ UTKÁNÍ SR 2018/19

9. 8. 2018

silherovice-venku.jpg

Start nového ročníku Krajské soutěže 1.B třídy sk.B je za dveřmi.
V neděli 12.8.2018 od 17:00 hod. se naši hráči představí na hřišti v Šilheřovicích proti místnímu Sokolu.
Autobus pro hráče i pro fanoušky odjíždí od Klimkovické sokolovny v 15:30 hod.
Přijďte povzbudit náš tým při vstupu do nové sezóny!

 

"BÉČKO" V OLBRAMICÍCH NEROZHODNĚ

9. 8. 2018

První a zároveň poslední přípravné utkání před vstupem do soutěže odehrál náš nově se tvořící tým mužů "B" včera v Olbramicích.

img_20180808_185645.jpg

Středa 8.8.2018 TJ Olbramice - TJ Klimkovice "B" (0:1) 1:1
Branka Klimkovice: Tomášek Josef z pen....
Sestava Klimkovic: Sikora - Bajgar, Čech, Drábek, Fitřík, Fritsch, Glomb, Glombica, Knopp, Kotán, Lubojacký, Mareth, Strnka, Tomášek. Trenéři František Průša a Jiří Chorvatovič.

 

ÁČKO PŘED STARTEM SOUTĚŽE

8. 8. 2018

Již tuto neděli, 12.8.2018 v 17:00 hod., vstoupí naši muži "A" do nového soutěžního ročníku 2018/19 zápasem na hřišti soupeře TJ Sokol Šilheřovice. Pro hráče i fanoušky je na toto utkání vypravován autobus, který odjíždí v 15:30 hod. od Klimkovické sokolovny. Jste srdečně zváni, aby jste přišli zahájit novou sezónu společně s hráči.

Po úspěšném minulém soutěžním ročníku, kdy jsme jako nováček 1.B třídy obsadili velmi lichotivé 4. místo, nebyly důvody k závratným změnám v kádru či na trenérských postech. Trenérem tak nadále zůstává Jan Woznica, asistentem Rostislav Švec a vedoucím mužstva Jan Lubojacký. Některé okolnosti si ovšem vyžádaly změny v hráčském kádru. Jirka Teichmann a Daniel Knopp na vlastní žádost ukončili aktivní kariéru v "áčku" a přesunuli se do nově vznikajícího "béčka". David Vostárek a Kája Konečný zase minimálně do konce září budou absentovat z důvodu zahraniční stáže. Martin Rulíšek ukončil působení v našem týmu a vrátil se zpět do FC Bílovec. Na tyto absence muselo být reagováno, a tým musel být doplněn, aby jsme se nepotýkali, tak jako před rokem na podzim, s problémem nedostatku hráčů. Nově na soupisku áčka tak přibyli tito hráči: Bajgar Jiří a Vašek Strnka (oba z dorostu), Drábek Jakub (návrat ze zahraničí), Černý Denis (FC Vratimov), Mikoláš Daniel (FC Hlučín), Moučka Matěj (FC Bílovec), Niemczyk Jiří (SK Brušperk). V průběhu následujících týdnů, vám tyto hráče představíme podrobněji formou rozhovorů.

Kádr mužů "A" pro následující sezónu:

Brankáři: Bača Michal, Černý Denis, Sikora Vojtěch,

Obránci: Bednář Jaroslav, Drábek Jakub, Jonek Jakub, Krpelík Radim, Lubojacký Marek, Šot Vladimír, Švec Rostislav,

Záložníci: Bajgar Jiří, Borgosz Vojtěch, Chobot Adam, Klemiš Michael, Konečný Karel, Niemczyk Jiří, Sáblík Jakub, Vaněk Jan, Vostárek David,

Útočníci: Gelnar Jan, Mikoláš Daniel, Moučka Matěj, Strnka Václav.

V případě větších absencí, budou pro doplnění "áčka" připraveni hráči širokého kádru "béčka" a zase naopak, herně nevytížení hráči "áčka" budou k dispozici "béčku".

 

BÉČKO ČEKÁ PRVNÍ ZÁPAS V OLBRAMICÍCH

7. 8. 2018

Jediné přípravné utkání a zároveň i generálka na "ligu" nového "béčka" neboli "juniorky" se odehraje:

Středa 8.8.2018 od 17:30 hod. TJ Olbramice - TJ Klimkovice "B" (hřiště Olbramice)

 

INFORMACE PŘED ZAHÁJENÍM SR 2018/19

7. 8. 2018

bez-nazvu.png

Začátek soutěžního ročníku 2018/19 už klepe na dveře. Jako první vstoupí do mistrovských soutěží muži "A" už tuto neděli 12.8.2018 a tak přinášíme podrobné informace a rozpisy mistrovských utkání všech našich kategorií.

MUŽI "A", začali tréninkovou letní přípravu jako první už ve čtvrtek 12.7.2018, trénuji pravidelně 2x týdně v úterý a ve čtvrtek od 17:30 hod. na travnatém hřišti u sokolovny.

JUNIORKA - MUŽI "B", už také zahájila tréninkovou letní přípravu v pondělí 30.7.2018 a trénují pravidelně 2x týdně v pondělí a ve středu od 17:30 hod. na travnatém hřišti u sokolovny.

STARŠÍ ŽÁCI U15, zahájí tréninkovou letní přípravu  v pondělí 13.8.2018 (OPRAVA!!!) v 16:00 hod. a tréninky budou pravidelně 2x týdně v pondělí a ve středu od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny.

MLADŠÍ ŽÁCI U13, zahájí tréninkovou letní přípravu v pondělí 13.8.2018 v 16:00 hod. a tréninky budou pravidelně 2x týdně v pondělí a ve středu od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny.

PŘÍPRAVKA U9, zahájí tréninkovou letní přípravu v pondělí 20.8.2018 v 16:00 hod. a tréninky budou pravidelně 2x týdně v pondělí a ve středu od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny.

MUŽI Krajská soutěž 1.B třída sk.B MSKFS IS FAČR Rozpis
JUNIORKA - MUŽI "B" Městská soutěž MěFS IS FAČR Rozpis
STARŠÍ ŽÁCI Městská soutěž 6+1 MěFS IS FAČR Rozpis
MLADŠÍ ŽÁCI Městský přebor 7+1 MěFS IS FAČR Rozpis
PŘÍPRAVKA Městská soutěž U9 4+1 MěFS IS FAČR Rozpis

Rozpis mistrovských utkání všech týmů TJ Klimkovice - PODZIM 2018

 

GENERÁLKA ÁČKU VYŠLA

6. 8. 2018

Přípravné utkání mužů "A", sobota 4.8.2018
MFK Vítkovice U18 (MSDL) - TJ Klimkovice (1.B.)  (1:3) 1:5
Branky Klimkovic: 3x Mikoláš, Sáblík, Gelnar
Sestava Klimkovic:
1. poločas: Černý - Švec, Bednář, Šot - Sáblík - Niemczyk, Borgosz, Vaněk, Mohelník - Gelnar, Mikoláš.
2. poločas: Bača - Krpelík, Bednář, Šot (70. Drábek) - Sáblík - Niemczyk (65. Bajgar), Borgosz, Vaněk (65. Chobot), Mohelník (70. Konečný) - Gelnar, Mikoláš (75. Strnka).

 

PŘÍPRAVA V POLANCE SPLNILA ÚČEL

30. 7. 2018

Přípravné utkání mužů "A", sobota 28.7.2018
FK SK Polanka (KP) - TJ Klimkovice (1.B.)  (2:1) 5:2
Vývoj skóre: 0:1 - Vaněk, 3:1, 3:2 - Moučka, 5:2.
Sestava Klimkovic:1. poločas: Černý - Švec, Bednář, Šot - Sáblík - Mohelník, Borgosz, Chobot, Niemczyk - Moučka, Vaněk. 2. poločas: Bača - Bednář (75. Drábek), Jonek, Šot, Krpelík - Niemczyk (60. Bajgar), Sáblík, Švec (60. Konečný), Borgosz, Vaněk - Moučka (75. Strnka).

Poslední přípravné utkání a generálka na "ligu":
Sobota 4.8.2018 od 9:30 hod. MFK Vítkovice U18 - TJ Klimkovice (Stadion VOKD Poruba!)

 

REPORTÁŽ ČT SPORT

27. 7. 2018

Reportáž ČT SPORT o 41. ročníku Lázeňského poháru 2018 v Mšených Lázních

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/218471290030045-lazensky-pohar-2018-msene-lazne/

 

FOTBALOVÝ KEMP MLÁDEŽE TJ KLIMKOVICE

25. 7. 2018

fotbalovy-kemp-2018.jpg

Ve dnech 29.6. - 1.7.2018 proběhl v areálu sokolovny a hřiště TJ Klimkovice již 4. ročník víkendového fotbalového kempu mladší a starší přípravky žáků. Účast v letošním roce byla opět hojná, celkem se kempu zúčastnilo 25 kluků. Program fotbalového kempu se po celou dobu nesl ve svižném tréninkovém tempu. Kluky čekal vždy ranní a odpolední dvoufázový trénink s pauzami pro dodržení správného pitného a stravovacího režimu pro malé sportovce. Na jídlo (obědy a večeře), jsme jako každoročně chodili do restaurace „Růžovka“ naproti sokolovny, kde nás vždy čekala teplá jídla, v kvalitě dosahující úrovně „jako od maminky“. Klukům i realizačnímu týmu jídlo moc chutnalo a tak máme pro příští rok v tomto směru opět jasno.

[Pokračování článku ZDE]

 

BANÍK SOKOLOV SI NAŠE HŘIŠTĚ OBLÍBIL

24. 7. 2018

3688184_sport-fotbal-horvath-v0.jpg

FK Baník Sokolov s trenérem Pavlem Horváthem si oblíbil naše hřiště a opět si ho vybral k tréninku před utkáním druhé nejvyšší české soutěže, které hraje FK Baník Sokolov na půdě MFK Vítkovice v pátek 27.7.2018 od 18:00 hod.. Tentorkráte bude tým Pavla Horvátha přijíždět do Ostravy ve čtvrtek 26.7.2018 a po dlouhé cestě se hráči protáhnou svižným tréninkem na našem hřišti cca mezi 17 a 18 hodinou. K předzápasovému protažení a tréninku dorazí hráči FK Baník Sokolov na naše hřiště i v pátek 27.7.2018 v 11:00 hod.

Čili fanoušci fotbalu a příznivci Pavla Horvátha, ikony Plzeňského i Českého fotbalu, známého fotbalisty, který vynikal výbornou kopací technikou a zaujal kdekterého diváka svou na fotbalistu korpulentní postavou a hlavně proslulými vtípky, opět mohou dorazit posbírat autogramy a fotografie.

 

41. ROČNÍK LÁZEŇSKÉHO POHÁRU – MŠENÉ LÁZNĚ 2018

23. 7. 2018

img_20180722_105658.jpg

Již 41. ročník Lázeňského poháru se odehrál v termínu pátek 20.7. až neděle 22.7.2018 na hřišti ve Mšených Lázních v okr. Litoměřicko, nedaleko od Prahy. Cesta pro Klimkovickou výpravu byla dlouhá a náročná. Autobus vyjížděl od naší sokolovny v pátek již ve 14:00 hod. a do cílové stanice na hřiště Mšených Lázní jsme dorazili po 6,5 hodinách cesty autobusem. Mšené Lázně nedisponují dostatečnou ubytovací kapacitou a tak tentokráte naši hráči zvolili ubytování v trempském stylu ve stanech, které si mohli postavit hned vedle hlavního hřiště, což byla z logistického hlediska velká výhoda. Areál byl připraven, jako tradičně u všech hostitelů Lázeňského poháru, dokonale. Travička hlavní hrací plochy byla krásně zelená, hustá a rovně střižená, stánky s občerstvením nabízely rozmanité pochutiny z grilu i udírny a pro žíznivce bylo připraveno dostatek tekutin.

[Pokračování článku ZDE]

 

REGENERACE HŘIŠTĚ

15. 7. 2018

regeneraceweb.jpg

V sobotu se na našem hřišti odehrál poslední zápas soutěžního ročníku 2017/18 a již dnes (v pondělí 18.6.) nastoupila na hřiště firma EuroGreen, aby provedla celkovou regeneraci fotbalového trávníků, tak aby byl trávník připraven v nejlepší kondici na začátek letní přípravy.

APELUJEME PROTO A ŽÁDÁME VŠECHNY HRÁČE A OBČANY, ABY PO DOBU REGENERACE HŘIŠTĚ (od 18.6. do cca 22.7.2017) NEVSTUPOVALI NA TRAVNATOU HRACÍ PLOCHU HŘIŠTĚ!!!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

OSOBNOST OSTRAVSKÉHO FOTBALU

11. 7. 2018

shomola.jpg

V úterý 10.7.2018 proběhlo v rámci losovacího aktivu Městského fotbalového svazu Ostrava udělení cen Osobnost Ostravského fotbalu. V rámci tohoto ocenění se stal nositelem velké plakety "ceny VV MěFS Ostrava" náš nejstarší a obětavý člen pan Stanislav Homola.

Důvody nominace na ocenění:
Pan Stanislav Homola je dlouhodobým trenérem mládeže TJ Klimkovice. Trénování fotbalové mládeže v Klimkovicích se začal věnovat ihned po ukončení své aktivní hráčské kariéry, kterou rovněž celou strávil v Klimkovickém fotbalovém oddíle, a to již v roce 1973 a bez přerušení se výchově fotbalové mládeže v Klimkovicích věnuje prakticky dodnes, čili již 45 let. Za dobu svého působení již vychoval několik generací Klimkovických fotbalistů. Zároveň, po stejnou dobu, pan Stanislav Homola působí jako funkcionář a člen výboru TJ Klimkovice. Celý svůj fotbalový život zasvětil jedinému klubu a dodnes, i ve věku 80 let, obětavě a ochotně působí ve všech výše zmiňovaných funkcích. Pan Stanislav Homola je příkladem obětavého fotbalového funkcionáře a trenéra. Svou obětavou prací se významně zasloužil o rozvoj a propagaci Klimkovického potažmo Ostravského fotbalu.

GRATULUJEME!

 

LP 2018 MŠENÉ LÁZNĚ - rozpis turnaje

4. 7. 2018

Lázeňský pohár 2018 se odehraje v termínu 21.-22.7.2018 v Mšených Lázních (okr. Litoměřice).

casovy-rozpis-turnaje--1-.jpg

 

MUŽI "A" ZAHAJÍ LETNÍ PŘÍPRAVU

3. 7. 2018

Muži "A" se už začali individuálně podle individuálních tréninkových plánů připravovat na novou sezónu. Společnou letní přípravu zahájí prvními tréninky ve čtvrtek 12.7. a v pátek 13.7. na hřišti ve Zbyslavicích (z důvodu regenerace našeho hřiště).

V rámci velmi krátké letní přípravy sehrají tyto zápasy:
o víkendu 21.-22.7. se zúčastní Lázeňského poháru ve Mšených Lázních,
28.7.2018  FK SK Polanka - TJ Klimkovice (v Polance),
4.8.2018 MFK Vítkovice U18 - TJ Klimkovice (TC Vítek).

 

VALNÁ HROMADA TJ KLIMKOVICE, z.s.

2. 7. 2018

vh_21062018.jpg

Dne 21.6.2018 proběhla řádná Valná hromada našeho spolku TJ Klimkovice, z.s.

Krom nutných formalit, jako je schválení Výroční zprávy za rok 2017 a Účetní uzávěrky za rok 2017, bylo hlavním bodem této Valné hromady především oslava významného jubilea našeho dá se říci nejvěrnějšího člena Stáni Homoly.

Výroční zpráva spolku TJ Klimkovice, z.s. za rok 2017

Zápis z Valné hromady spolku TJ Klimkovice, z.s. ze dne 21/06/18

 

VIDEO - SOUHRN SEZÓNY 2017/18

22. 6. 2018

Video - souhrn domácích zápasů mužů v sezoně 2017/18.

 

SOUTĚŽNÍ FOTBALOVÝ ROČNÍK 2017/18 JE MINULOSTÍ

21. 6. 2018

Další střípek do mozaiky Klimkovické fotbalové historie je zapsán a soutěžní ročník 2017/18 je za námi. Jaký byl? Na to můžou být různé pohledy. Ve zkratce se ho pokusíme vyhodnotit v tomto článku ať už z pohledu jednotlivých věkových kategorií, tak i z pohledu celého našeho oddílu kopané TJ Klimkovice.

Fotbalový oddíl TJ Klimkovice měl v soutěžním ročníku 2017/18 přihlášeno v soutěžích celkem čtyři družstva ve věkových kategoriích starší přípravka (do 11 let), starší žáci (do 15 let), dorostenci (do 19 let), muži a mimosoutěžně se připravovalo ještě páté družstvo mladší přípravky (do 9 let)...

[Pokračování ZDE]

 

KOMPLETNÍ PŘEHLED SEZÓNY 2017/18 MUŽŮ

20. 6. 2018

KOMPLETNÍ SOUHRN VÝSLEDKŮ, REPORTÁŽÍ, VIDEÍ...
ze sezóny mužů 2017/18, naleznete na tomto odkaze:
http://www.tjklimkovice.cz/clanky/vysledky-2017-2018.html

tabulky-jaro-2017.jpg

 

SESTŘIH: TJ Klimkovice - SK Bohuslavice

19. 6. 2018

Sestřih nejzajímavějších momentů utkání mužů TJ Klimkovice - SK Bohuslavice.

 

KLIMKOVICE UZAVŘELY SEZÓNU VÍTĚZSTVÍM

18. 6. 2018

Krajská soutěž CANIS 1.B třída sk. B - muži

Sobota 16.6.2018 TJ Klimkovice – SK Bohuslavice (1:1) 3:2
Branky: 7. Vaněk, 73. Borgosz, 79. Klemiš – 42. Spruch, 82. Vitásek
Sestava Klimkovic: Bača – Luobjacký (70. Bajgar), Bednář, Šot, Krpelík (68. Chobot) – Klemiš, Vaněk, Švec (59. Gelnar), Borgosz (85. Teichmann), Vostárek (46. Konečný) – Rulíšek, trenér Jan Woznica.

Ostatní výsledky soutěže: Strahovice – Darkovice 3:3, D.Lhota – Petřvald 0:3, V.Polom – Šilheřovice 2:7, Vřesina – Píšť 7:0, Chuchelná – Kozmice 3:7, Hať – Ov-Jih 4:3

V posledním utkání soutěžního ročníku 2017/18 nastoupili naši muži před domácím publikem v přímém souboji o 4. místo proti týmu SK Bohuslavice, kterým jsme měli po podzimní porážce 0:3 na jejich hřišti, co vracet. Cílem všech bylo Bohuslavice porazit a vybojovat tak, lichotivé 4. místo. Tým byl téměř pohromadě, z pracovních důvodů chyběl jen Kuba Sáblík. Hráči si chtěli poslední utkání sezóny užít.

[Pokračování ZDE]

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY MLÁDEŽE V SR 2017/18

17. 6. 2018

STARŠÍ ŽÁCI U15 - Městská soutěž 6+1
Středa 13.6.2018 TJ Sokol Václavovice - TJ Klimkovice 0:3

Pátek 15.6.2018 TJ Klimkovice – TJ Sokol Pustkovec 0:7

Konečná tabulka soutěže zde: https://is.fotbal.cz/souteze/tabulky-souteze.aspx?req=55b5619c-ac35-4592-b2f4-5eb48e62c3bc  

Sobota 16.6.2018 Turnaj „O pohár obce Dolní Lhoty“
Semifinále: TJ Klimkovice - FK SK Polanka 8:1
Finále: TJ Klimkovice - TJ Sokol Dolní Lhota 0:4

35474034_2298754126818303_2394556748418514944_n.jpg

PŘÍPRAVKA U11, U9 a U7
Pátek 15.6.2018 U11: Międzynarodowy Turniej Piłkarski Tworkó Cup VI
7. místo ze 32. účastníků mezinárodního turnaje v Polsku.

 

PREVIEW: KLIMKOVICE - BOHUSLAVICE

15. 6. 2018

Preview 14. kolo CANIS 1.B třída sk.B: TJ Klimkovice – FK Bohuslavice

Sobota 16.6.2018 od 14:00 hod.

bohuslavice.jpgJe před námi poslední kolo soutěžního ročníku 2017/18 v krajské soutěži 1.B třídě sk.B. V něm Klimkovice na vlastním hřišti, přivítají v sobotu 16.6.2018 v nezvyklém čase už od 14:00 hod. soupeře z Bohuslavic. O postupujícím z naší skupiny už je jasno, vítězství si obstarala už čtyři kola před koncem FC Vřesina a v příští sezóně ji čekají boje v 1.A třídě. Zřejmě ji doplní i z druhého místa postupující Petřvald, ale ten si ještě musí počkat a zabojovat v posledním kole o body. O jednom sestupujícím je také jasno, tím je Dolní Lhota a o druhém sestupujícím se rozhodne nebo nerozhodne v posledním kole, protože situace je návazná na výsledky ostatních skupin i sestupy z vyšších soutěží. Nicméně lze konstatovat, že Slávia Píšť už nemá osud ve svých rukou a musí se spoléhat na výsledky jiných klubů v jiných soutěžích...

[pokračování zde]

 

DOROST V DERBY NESTAČIL NA POLANKU

11. 6. 2018

Krajská soutěž sk. A - starší dorost U19
Neděle 10.6.2018 FK SK Polanka - TJ Klimkovice (2:0) 5:1

Tabulka soutěže zde: https://is.fotbal.cz/souteze/tabulky-souteze.aspx?req=91084cf9-da10-44dd-87f5-33b27feef150 

Městská soutěž 6+1 - starší žáci U15
Neděle 10.6.2018 TJ Sokol Hrabová - TJ Klimkovice (5:2) 8:3

Tabulka soutěže zde: https://is.fotbal.cz/souteze/tabulky-souteze.aspx?req=55b5619c-ac35-4592-b2f4-5eb48e62c3bc  

 

Z DARKOVIC JEDEME S PRÁZDNOU

10. 6. 2018

Krajská soutěž CANIS 1.B třída sk. B - muži

Sobota 9.6.2018 FK Darkovice - TJ Klimkovice (1:1) 2:1
Branky: 27. Tannenberger, 52. Gelnar (vlastní) – 6. Klemiš
Sestava Klimkovic: Bača – Lubojacký, Bednář, Švec, Krpelík – Klemiš (77. Teichmann), Chobot, Vaněk, Vostárek (82. Jonek) – Rulíšek (62. Bajgar) – Gelnar, trenér Jan Woznica.

Ostatní výsledky soutěže: Ov-Jih - D.Lhota 3:1, Petřvald - Píšť 3:1, Kozmice - V.Polom 0:0, Šilheřovice - Strahovice 1:4, Bohuslavice - Hať 2:0, Chuchelná - Vřesina 3:1

Tabulka soutěže: https://is.fotbal.cz/souteze/tabulky-souteze.aspx?req=493293b1-1c1d-4bfa-93b2-a165073cc0cb

V předposledním utkání letošní sezóny a v posledním venkovním utkání, jsme zajížděli do Darkovic. Soupeře jsme v prvním kole této sezóny doma porazili 2:0 a tak nám soupeř měl co vracet. Naši hráči jeli do Darkovic s cílem opět naplno bodovat. Bohužel pro toto utkání nás sužovalo hodně absencí, pro pracovní povinnosti a zranění chyběla čtveřice Borgosz, Konečný, Sáblík a Šot...

[pokračování zde]

 

PREVIEW: DARKOVICE - KLIMKOVICE

8. 6. 2018

Preview 15. kolo CANIS 1.B třída sk.B: FK Darkovice - TJ Klimkovice

Sobota 9.6.2018 od 17:00 hod.

darkovice.jpgPoslední venkovní utkání a předposlední utkání celého soutěžního ročníku 2017/18 čeká tuto sobotu naše muže v Darkovicích. Utkání 15. kola je na programu v sobotu 9.6.2018 od 17:00 hod. Na utkání je vypravován autobus pro hráče i pro fanoušky, který odjíždí v 15:15 hod. od Klimkovické sokolovny. Autobus je zdarma!

Darkovice byly dlouhou dobu namočeny v přímém boji o záchranu. V současné chvíli, mají na místo zaručující setrvání v soutěži, dvě kola před koncem, šesti bodový náskok, čili k definitivě záchrany jim chybí bod, nebo zaváhání soupeřů. Na soupeře se málo kdo spoléhá a tak se dá očekávat tuhý boj, ve kterém budou chtít domácí získat minimálně ten jeden vytoužený bodík...

[pokračování zde]

 

VIDEOREPORTÁŽ: TAMEH KLIMKOVÁČK 2018

7. 6. 2018

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »