Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

DĚKUJEME!!! POMÁHEJ POHYBEM EPP

19. 3. 2017

screenshot_2017-03-19-12-55-23.png

Bodový cíl tohoto projektu v aplikaci EPP byl naplněn v neděli okolo 13 hodiny, čili 47 hodin poté, co byl projekt v aplikaci zveřejněn. Děkujeme Všem, kteří přispěli svou aktivitou a pomohli tak získat finanční podporu pro 2. ročník fotbalového turnaje přípravek Klimkováček. Tímto Vás všechny srdečně na tento turnaj zveme. Bude se konat v sobotu 27.5.2017 na fotbalovém hřišti v Klimkovicích. Více o turnaji zde: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/klimkovacek/2.-rocnik-klimkovacek-2017/

Pokračování zde.

 

ROZPISY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ - JARO 2017

13. 3. 2017

bez-nazvu.png

MUŽI DENÍK Městský přebor MěFS IS FAČR Rozpis
DOROST Krajská soutěž sk.A MSKFS IS FAČR Rozpis
ŽÁCI SCHENK Městský přebor MěFS IS FAČR Rozpis
PŘÍPRAVKA TOP U11 Městský přebor MěFS IS FAČR Rozpis

Rozpis mistrovských utkání všech týmů TJ Klimkovice - JARO 2017

 

HOLKY A KLUCI POJĎTE HRÁT FOTBAL!!!

10. 3. 2017

02.jpg

03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

Fotbalový klub TJ Klimkovice hledá holky a kluky ve věku již od 6 let.
Máš rád sport, fotbal, dobrou partu?
Přidej se k nám! Rádi tě mezi sebou přivítáme!
Přijďte si nezávazně vyzkoušet trénink a sami uvidíte, jestli vás to bude bavit.

Informace o náborech a trénincích najdete na:
http://www.tjklimkovice.cz/clanky/nabor.html

 

Jak nás zdarma podpořit na internetu?

9. 3. 2017

grafika-pro-facebook_jarni.jpg

Věděli jste, že můžete TJ Klimkovice zdarma podpořit při nakupování přes internet?

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz ! Najdete na něm přes 700 nejznámějších e-shopů - ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat jarní šatník nebo objednávat výlet na hory - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/PodpořteTJKlimkovice
2. Vyberete e-shop na kterém chcete nakoupit.
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať mohou proměnit nákup v dobrý skutek i oni :-)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 

KLIMKOVÁČEK 2017 UŽ ZNÁ SVÉ ÚČASTNÍKY

28. 2. 2017

---final-action-31.jpg

2. ročník fotbalového turnaje přípravek Klimkováček 2017, který se bude konat 27.5.2017 už zná své účastníky v obou kategoriích. 1. ročník se konal za účasti 6 týmů, 2. ročník už má účastníků 12.

KDY? Sobota 27.5.2017 od 9:00 hod. do 14:00 hod.

KDE? Fotbalové hřiště u sokolovny Klimkovice

Přihlášené týmy:

U10 (2007 a ml.): TJ Klimkovice, TJ Olbramice/Zbyslavice, FK SK Polanka, FC Odra Petřkovice, TJ Vítkovice-Svinov, SK Slavie Třebovice

U9 (2008 a ml.): TJ Klimkovice, TJ Olbramice/Zbyslavice, FK SK Polanka, TJ Velká Polom, SK Slavie Třebovice, ŠSK Bílovec

Více info zde: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/klimkovacek/2.-rocnik-klimkovacek-2017/

 

PODĚKOVÁNÍ: ŽLUTO-MODRÝ FOTBALOVÝ PLES

27. 2. 2017

img_20170226_001506.jpg

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem pořadatelům, hudební kapele EVY Band, vystupujicícm tanečníkům a v neposlední řadě i všem 230 hostům sobotního ŽLUTO-MODRÉHO FOTBALOVÉHO PLESU, který se konal v už zase o kus dále zrekonstruované sokolovně. Ples se opravdu podařil a doufejme, že za rok se sejdeme v takto hojném počtu znovu.

Zvláštní poděkování pak patří sponzorům, kteří naplnili naší tombolu bezmála 200 cenami. Mezi hlavními cenami tak byly dva tablety, digitální fotoaparát, vysavač, mixér, žehlička, poukaz do pivních lázní a mnoho dalších atraktivních cen...

Děkujeme (seřazeno abecedně) : AUTODÍLY AS - Viktor Žebrák, Atrium Reality a.s., Bonatrans Group, a.s., Coca-Cola, ČEZ, a.s. - Energocentrum Vítkovice, Drogerie Na náměstí, EFT a masáže Jana Neuvirtová, Elektroinstalace Nehudek, Fixum, a.s., Gaben, spol. s.r.o., Homolovi, Hulánská stáj Klimkovice, Chacharova Pizza, JANKOSTAV s.r.o., KlimNet z.s., KASTEK komponenty, s.r.o., Kolimpex s.r.o., Komex trade, s.r.o., Kosmetické studio Strakošová H., Krásná Rehabilitace - Hurníková M., Květiny Flores, Maršálkovi, Město Klimkovice, Pizzerie Karolina, Pizzerie Rozmanitt, Restaurace Myslivna, Restaurace Na Podloubí, Restaurace Verdun, Restauracec a pension U Hasičů, Restaurace U Feldů, Sanatoria Klimkovice, Second Hand Klimkovice, STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o, Stavební chemie - Pavel Slíva, Stolařství Martin Fittl, Stolařství Tomáš Bajgar, SUNINVENT, Textil Kuncová Klimkovice, Teichmannovi, Trafika Dubina, Truhlářství Jan Budzel, UNI Car, s.r.o., Varga Jaroslav, VEČERKA PETR Ing.-EURONICS, VŠB - TU Ostrava, Zámecké koupele Klimkovice, Zámecký vinný sklep, Zahradnictví Vašíček, Zahradnictví Zapletal, ZD Slezan Klimkovice, Gelnar - Hilscher ovoce a zelenina, ŽELEZÁŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ Mariáš

Videa:...
Před zahájením... https://youtu.be/9QglqWTqmU8
Taneční vystoupení... https://youtu.be/evWJ4pa5LIM
Tombola... https://youtu.be/tX7yR-fuW_Q
Tombola 1. cena... https://youtu.be/B1KJXdjPFFI

 

PŘÍPRAVA: OLBRAMICE NÁS PROVĚŘILY

26. 2. 2017

Sobota 25.2.2017
Muži: TJ Klimkovice - TJ Olbramice (2:1) 4:3
Branky Klimkovic: Cviertna, Čavoj, Gazda, Woznica
Sestava Klimkovic:
1. poločas: Bača - Klemiš, Cviertna, Knopp, Teichmann - Woznica, Lubojacký, Ambros, Konečný - Švábík, Čavoj.
2. poločas: Sikora - Bednář, Knopp (75. Cviertna), Šablatura, Klemiš - Woznica, Chobot, Šoltys, Konečný - Zbořil, Gazda.

Dorost: TJ Klimkovice - TJ Sokol Dolní Lhota 3:3
Starší žáci: TJ Klimkovice - MFK Vítkovice-dívky 11:6

 

 

FAN SHOP OPĚT OTEVŘEN

24. 2. 2017

second-hand1.jpg

Kamenná prodejna FAN SHOP TJ KLIMKOVICE - VÝBĚROVÝ SECOND HAND je nově otevřena na náměstí v Klimkovicích (bývalá pekárna U Navrátilů).

Sortiment zde: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/fan-shop/

 

STŘEDEČNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MUŽŮ

23. 2. 2017

Středa 22.2.2017
TJ Klimkovice - TJ Sokol Těškovice (2:1) 5:2
Branky Klimkovic: 2x Woznica, Ambros, Zbořil, Chobot
Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Knopp, Drábek, Klemiš - Woznica, Chobot, Lubojacký, Konečný - Švábík, Zbořil. Střídali: Cviertna, Šablatura, Teichmann, V. Komár, Ambros, Šoltys, T. Komár.

Úvodní minuty utkání příliš fotbalové krásy nepřinesly. Obě mužstva kazila hodně přihrávek s k vidění moc zajímavých momentů nebylo. Do vedení se dostaly Těškovice, když podnikly rychlý brejk, na jehož konci byl domácí hráč, který podél Michala Bači poslal míč do sítě. Teprve tato branka jako by vyburcovala naše hráče k větší aktivitě a zanedlouho bylo vyrovnáno. Karel Konečný rozehrál roh na Michala Klemiše, který poslal centr na zadní tyč a Honza Woznica hlavou vyrovnal. O chvíli později si vybral slabší chvilku brankář Teškovic a lehkou střelu Anestise Ambrose propustil do brány. Druhý poločas začal podobně jako ten první, tedy nepřesnostmi z obou stran. Tuto pasáž utnula až gólová hlavička Petra Zbořila po rohu Karla Konečného. O pár minut později rychlou akci zakončil obstřelením brankáře na vzdálenější tyč Honza Woznica. Další slibné pokusy Kuby Šoltyse nebo Marka Lubojackeho gólem neskončily. Do dvou velkých šancí se dostaly i Teškovice, ale Michal Bača předvedl vynikající zákroky. Nakonec si ale i on vybral slabší chvilku když ve snaze rychle rozehrát, našel Teškovického hráče, který přihrál ještě lépe postavenému spoluhráči a ten skóroval. Když už to vypadalo, že další branka nepadne, tak z poslední akce zápasu jsme ještě jednou udeřili. Honza Woznica navedl míč z levé strany na střed a mezi obránci jej poslal do šestnáctky na zabíhajícího Adama Chobota (hráč, který je u nás na testech z Kr.Pole), který vstřelil podél vybíhajícího gólmana pátou branku Klimkovic.

Další zápas odehrají naši muži v sobotu 25.2.2017 od 10. hodin v Teškovicích proti Olbramicím.

Sobota 18.2.2017
Dorost: TJ Klimkovice - TJ Ludgeřovice 1:2
Mladší žáci: TJ Klimkovice - Heřmanice Slezská 6:2
Přípravka: Halový turnaj v Bílovci 2007 a ml. a 2008 a ml. obě družstva 4. místo

 

VÝSLEDKY PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ

13. 2. 2017

Sobota 11.2.2017
Muži: TJ Klimkovice - TJ Velká Polom (1:1) 2:3
Branky Klimkovic: Čavoj, Zbořil
Sestava Klimkovic: Sikora - Bednář, Cviertna, Drábek, Lubojacký - Woznica, Chobot, Knopp, Konečný - Čavoj, Gazda (46. Zbořil)...
Proti šestému celku 1.B třidy jsme nastoupili v neúplné sestavě, ale začali jsme aktivně a úvodních patnáct minut jsme byli lepším týmem. Hned v úvodu neproměnil velkou šanci Filip Čavoj. Chuť si spravil ale o chvíli později. Roh Karla Konečného, poslal Jan Woznica hlavou sice jen do břevna, ale právě Filip Čavoj se zorientoval nejrychleji a odražený míč poslal do brány. Poté Velká Polom postupně hru srovnávala, vytvářela si šance a nakonec i vyrovnala ze samostatného úniku. Poslední minuty poločasu jsme mohli opět strhnout vedení na svou stranu, ale Adam Cviertna trefil pouze spojnici břevna a tyče, Dana Knoppa vychytal brankář Polomi a Honza Woznica poslal svou střelu pouze do gólmana.
Do druhého poločasu jsme měli k dispozici pouze jednoho střídajícího hráče, kdežto Polom vyměnila většinu hráčů a to se hodně projevilo. Nutno ale říct, že ve druhé půli byla Polom herně jednoznačně lepší a naprosto nás přehrávala. Výsledkem byly dva inkasované góly a ještě hodně nevyužitých šancí ze strany Polomi. Naši hráči aspoň tři minuty před koncem z ojedinělé šance snížili zásluhou Petra Zbořila. Nicméně příprava to byla dobrá, víme aspoň na čem je potřeba hodně zapracovat a v dalším zápase, už snad v kompletní sestavě, se opět vrátíme na vítěznou vlnu.

Dorost: TJ Klimkovice - TJ Unie Hlubina 4:5
Starší žáci: TJ Klimkovice - MFK Vítkovice-dívky 8:3
Mladší žáci: TJ Klimkovice - FK Stará Bělá 1:2

Sobota 4.2.2017
Dorost: TJ Klimkovice - TJ Sokol Václavovice 5:0
Starší žáci: TJ Klimkovice - TJ Vítkovice Svinov 1:7
Mladší žáci: TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih 5:1

 

Úrazové pojištění členů TJ Klimkovice

7. 2. 2017

koop.jpg

Všichni členové TJ Klimkovice jsou pojištěni úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842, která je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací.

Příkladem akcí, při nichž jsou naši členové pojištěni: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku.

POSTUP ŘEŠNÍ POJISTNÉ UDÁLOSTI ZDE: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/novinky/urazove-pojisteni-clenu-tj-klimkovice.html

 

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MUŽŮ

23. 1. 2017

Muži si ve svém prvním přípravném utkání zimní přípravy v roce 2017 poradili s Koblovem. Utkání se hrálo na UT ve Vřesině.
21.1.2017 TJ Klimkovice - TJ Sokol Koblov (2:0) 6:1
Branky Klimkovic: 2x Švabík, 2x Lubojacký, Konečný, Woznica

V dalším utkání Poháru MěFS Ostrava se střetnou naši muži v sobotu 28.1.2017 od 9:00 hod opět na UT ve Vřesině se Slovanem Ostrava.

 

SMUTNÁ ZPRÁVA

9. 1. 2017

img_20170108_102019.jpgV pátek 6.1.2017 nás zasáhla smutná zpráva. Ve věku 61 let nás navždy opustil bývalý dlouholetý hráč, trenér, funkcionář a fanoušek TJ Klimkovice pan Jaromír Ševčík.

Klimkovický fotbal tak v jeho osobě ztrácí člověka, který fotbalu zasvětil celý svůj život. TJ Klimkovice vyjadřuje hlubokou a upřímnou soustrast rodině a blízkým.

Poslední rozloučení se uskuteční ve středu 11. ledna 2017 v 15:30 hodin v obřadní síni v Klimkovicích.

Čest jeho památce!  

 

PF 2017

31. 12. 2016

popis

 

UDĚLEJ SI RADOST NÁKUPEM A PŘI TOM PODPOŘ TJ KLIMKOVICE

1. 12. 2016

givt_banner_skyscraper.pngVážení rodiče, hráči, členové klubu, fanoušci, připravili jsme pro Vás možnost, jak nás můžete podpořit - pozor, nebude vás to stát ani korunu navíc.

Kdykoliv nakupujete něco přes internet, je možnost to udělat přes “banner” GIVT v úvodu našich stránek.

Klikněte na "Podpořit" --> Vyberte e-shop, kde chcete nakupovat --> Klikněte na “zahájit nákup”

Budete přesměrování na e-shop, kde chcete uskutečnit nákup. Určitě znáte Booking.com, Kasa.cz, Bata.cz, Parfums.cz, Tchibo.cz, Damejidlo.cz, Euronics.cz, Invia.cz, Tescoma.cz, Zoot.cz nebo Aliexpres.com. Najdete jich tam více než 300 a každý den přibývají další.

Nezaplatíte ani Kč navíc, ale z vaší útraty nám tím přispějete od 0,5% do 16% (podle e-shopu).

Celý výtěžek půjde na zlepšení činnosti našeho klubu, především mládeže.

Nechceme, abyste nakupovali víc, ale když už to děláte, udělejte to pro TJ Klimkovice!

Děkujeme za vaši podporu.

 

FOTBALOVÝ PODZIM BYL V TAKTOVCE DRUŽSTVA MUŽŮ

28. 11. 2016

15167546_652351961605694_592786856012808906_o.jpgFotbalový podzim je úspěšně za námi, nastala zimní přestávka, blíží se konec roku a tak je vhodný čas bilancovat a hodnotit, jak byli naši sportovci úspěšní či neúspěšní. Fotbalový oddíl TJ Klimkovice, z.s má celkem pět družstev ve věkových kategoriích mladší přípravka (do 9 let), starší přípravka (do 11 let), starší žáci (do 15 let), dorostenci (do 19 let) a muži, z nichž čtyři družstva hrají pravidelné soutěže. Udržet takovýto počet zejména mládežnických družstev, považuji v dnešní době, kdy většina okolních fotbalových týmů mládežnická družstva ruší z důvodu nedostatku hráčů, za velký úspěch. V průběhu podzimní části odehrála naše družstva celkem 45 mistrovských utkání a další várku přátelských utkání či turnajů. Z organizačního hlediska jsou pro nás nejnáročnější utkání na domácím hřišti, které navštěvuje v průměru cca 100 diváků. Pro tyto lidi, většinou občany Klimkovic tak pravidelně co 14 dní, v podzimní části celkem asi 10 krát, zajišťují naši obětaví funkcionáři a hráči sportovně - kulturní zážitek. Věřím, že v roce 2016 bylo nač koukat a bylo o „vás“ diváky postaráno skvěle...

[pokračování zde]

 

Klimkovice plní postupový úkol

25. 11. 2016

prasivka.jpg

Zdroj: Moravskoslezský Deník, David Hekele, pondělí 21.11.2016

Svěřenci Václava Prašivky byli na podzim v městském přeboru zcela suverénní a přezimují v čele s náskokem deseti bodů.

Klimkovice – Dvanáct vítězství a dvě remízy. S takovou bilanci ovládli fotbalisté Klimkovic podzimní část Deník městského přeboru. Je tedy naprosto jasné, kdo bude v Ostravě po Novém roce největším aspirantem na postup do krajských soutěží.

Tým Václava Prašivky potvrdil svou suverenitu i ve čtvrteční dohrávce 12. kola, kdy porazil Hošťálkovice 5:1. „Výsledek je pěkný a zasloužený, jen je škoda zahozených šancí. Mohlo to skončit větším rozdílem,“ litoval Prašivka.

[pokračování zde]

 

FOTO: PŘÍPRAVKA NA BANÍKU

24. 11. 2016

Ve středu 23.11.2016 prožili naši kluci ročníku 2007 a 2008 nevšední zážitek, když v rámci televizního utkání druhé ligy mezi FC Baník Ostrava a SK Sigma Olomouc, doprovázeli hráče olomoucké Sigmy při nástupu na hřiště a o přestávce si zahráli modelové utkání proti stejně starým hráčům Baníku Ostrava (prohráli jen těsně 0:2) a to vše před 7 500 diváky.

Skvělou atmosféru si užilo těchto 11 kluků: Bartoš Adam, Brázdil Aleš, Košař Jakub, Ondra Jan, Pokorný David, Prašivka Václav, Stareček Daniel, Huspenina Matěj, Neuwirth Jakub, Sedláček Marek a Matýsek Vojtěch.

Více fotografií zde: http://tjklimkovice.rajce.idnes.cz/2016_Pripravka_na_Baniku/

Video v čase 13:45 až 15:15.... http://www.ceskatelevize.cz/porady/10114956110-fotbal/416232401122012-fc-banik-ostrava-sk-sigma-olomouc/

15194548_10155462170244056_6033499938195069917_o.jpg

 

Švábík: Jsem rád, že mě fotbal zase baví

23. 11. 2016

fotbal_do-zpravodaje.jpg

Zdroj: Moravskoslezský Deník, David Hekele, pondělí 21.11.2016

Klimkovice – Bojů o záchranu měl dost, rozhodl se tak vrátit do mateřského klubu a po čase si užívat pocity vítězství. Útočník Jan Švábík před sezonou opustil Polanku a krajský přebor, aby pomohl Klimkovicím v druhé nejnižší soutěži. „Jen je škoda, že jsem se hned na začátku zranil. Chyběl jsem deset týdnů, což ještě cítím,“ přiznává střelec pěti podzimních branek. „Vzhledem k okolnostem to není špatné,“ dodává Švábík, který v závěrečném utkání vsítil Hošťálkovicím hattrick (5:1).

[pokračování zde]

 

VÝSLEDKY A TABULKY PODZIM 2016/2017

21. 11. 2016

Podzimní část sezony 2016/2017 je za námi a zde jsou kompletní souhrny všech výsledků a tabulek.

MUŽI DENÍK Městský přebor MěFS
DOROST Krajská soutěž sk.A MSKFS
ŽÁCI SCHENK Městský přebor MěFS
PŘÍPRAVKA TOP U11 Městský přebor MěFS

TABULKY A VÝSLEDKY TJ KLIMKOVICE - PODZIM 2016 

 

V POHÁRU JSME JEN TĚSNĚ NESTAČILI NA VŘESINU

21. 11. 2016

1. kolo Poháru FAČR - muži

19.11.2016 FC Vřesina - TJ Klimkovice (1:2) 3:2

Branky: 44. a 55. Hloušek, 85. Hruzík T. - 35. Konečný z pen., 40. Bača

Sestava Klimkovic: Sikora - Bednář, Knopp, Drábek, Klemiš - Konečný, Ambros, Bača, Šoltys, Švábík - Zbořil. Na střídání: Gazda. Trenér: Václav Prašivka ml.

 

KLIMKOVICE POTVRDILY SVOU SUVERENITU I NA KONEC PODZIMU

18. 11. 2016

tabule.jpg

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

17.11.2016 TJ Klimkovice - Sokol Hošťálkovice 5:1 (3:1)
Branky: 16. Konečný z pen., 26., 40. a 52. Švábík, 47. Ambros - 44. Cigan z pen.

Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Cviertna, Drábek, Klemiš - Lubojacký, Knopp, Ambros, Šoltys - Švábík, Konečný. Na střídání: Vítězslav Komár, Teichmann, Zbořil, Gazda, Sikora. Trenér: Václav Prašivka.

Sestava Hošťálkovic: Strakoš - Cigan, Sýkora, Jarmil Komár, Tsiligkaridis - Martykán, Schvarz, Vojtuš, Baránek - Antonín, Martínek. Na střídání: Chobot, Posmyk, Zátopek, Adamec, Vaněk. Trenér: Marcel Tarkota.

Fotbalisté Klimkovic jsou dál k nezastavení. V dohrávce 12. kola Deník městského přeboru porazili Hošťálkovice 5:1 a na čele soutěže nyní mají na druhý Slavoj Rychvald náskok deseti bodů.

[pokračování zde]

 

PREVIEW: KLIMKOVICE - HOŠŤÁLKOVICE

16. 11. 2016

klim-host.jpg

Preview 12. kolo DENÍK MěP muži: TJ Klimkovice – TJ Sokol Hošťálkovice

Čtvrtek 17.11.2016 od 17:00 hod.

Odložené utkání, které bylo původně v plánu v říjnu, ale deštivé počasí nedovolilo odehrát utkání na našem hřišti a soupeř nesouhlasil s umělou trávou v Bílovci, je na programu ve sváteční čtvrtek. Hráči si už v minulém utkání vyzkoušeli, jaké je to hrát za zimních podmínek a tak by je počasí už nemělo překvapit. Fanoušci si zase vyzkoušeli jak chutná čaj, grog, rum, místo chlazeného piva a jak hřeje fotbalová šála z našeho FAN SHOPU, tak by neměli být počasím překvapeni, také....

[pokračování zde]

 

PROFIL: PETR ZBOŘIL

15. 11. 2016

zboril_p.jpgPost: útočník
Číslo dresu: 10, 12
Rok narození: 1984
Fotbalový vzor:
Kariéra: TJ Sokol Olbramice (2005-2009), TJ Sokol Krásné Pole (2010), TJ Sokol Olbramice (2011-2016), TJ Klimkovice (2016-???)

Ahoj Petře. V poslední den letního přestupního období se narychlo dohodl tvůj přesun z Olbramic do Klimkovic. Jak se to všechno seběhlo?
Ahoj, s Lukášem (Lyčkou) jsem byl v kontaktu už někdy na začátku letní sezóny. Jelikož jsem byl ale na marodce (mám problémy se zády), tak jsme se shodli, že do konce podzimní části zůstanu v Olbramicích a rozehraju se. Jenomže mezitím marodka v Klimkovické kabině nabírala na síle, tak mě kontaktoval trenér Klimkovic (Vašek Prašivka), jestli bych nechtěl přestoupit už na podzim. I když jsem stále nebyl fit, tak jsme se domluvili, že přestoupím, dám se dohromady a připojím se k týmu. Odepsal jsem na sms, že souhlasím a asi za dvě hodiny mi přišla zpráva, že je vše domluveno a že jsem hráčem Klimkovic. Manažer je asi kouzelník (smích).

[pokračování zde]

 

DERBY JSME OVLÁDLI I PODRUHÉ

14. 11. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

12.11.2016 TJ Klimkovice - FK SK Polanka "B" (1:0) 3:0

Branky: 43. a 57. Švábík, 87. Zbořil

Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Cviertna, Drábek, Klemiš -  Konečný, Ambros, Komár V., Lubojacký, Švábík - Šoltys, střídali: Knopp, Teichmann, Zbořil, Gazda, Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY - muži

V sobotu se odehrálo první jarní předehrávané kolo, a to derby proti Polance "B". I když je Polanka v tabulce až na devátém místě, očekával se tuhý boj. hodný derby. Tentokrát tomu tak ale nebylo. Polanka přijela do Klimkovic s velmi mladým týmem, a i když se hostům nedala upřít snaha a nasazení, od začátku tahali za kratší konec provazu.

[pokračování zde]

 

PREVIEW: KLIMKOVICE - POLANKA "B"

10. 11. 2016

klim-pol.jpg

Preview 14. kolo DENÍK MěP muži: TJ Klimkovice – FK SK Polanka „B“

Sobota 12.11.2016 od 14:00 hod.

Předehrávané první kolo už jarního rozpisu soutěže se zřejmě odehraje za zimních podmínek. Předpověď počasí slibuje teploty i přes den okolo bodu mrazu a tak nezbývá, než se na fotbal přiobléknout a případně vybavit šálou z našeho FAN SHOPU. Samozřejmě teplý čaj s rumem bude k dostání v našem bufetu...

[pokračování zde]

 

PROFIL: JAKUB DRÁBEK

8. 11. 2016

drabek_j.jpgPost: obránce
Číslo dresu: 14
Rok narození: 1995
Fotbalový vzor: Eric Cantona
Kariéra: TJ Klimkovice (2002-2010), FK SK Polanka (2011-2012), TJ Klimkovice (2013-???)

Ahoj Kubo. V sobotním spíše zimním než podzimním utkání jste si na domácím hřišti poradili s Jiskrou Hrušov. Jak hodnotíš ze svého pohledu toto utkání?
Ahoj, sobotní zápas hodnotím pozitivně, i když byl velice náročný, hlavně po fyzické stránce. Myslím, že jsme měli dobrý start do zápasu a rychle jsme se ujali vedení 2:0. Bohužel jsme dostali, jak už bývá zvykem, velmi nešťastný gól a soupeř začal kousat. Naštěstí jsme zápas zvládli a připsali si velmi důležité vítězství, které nám v konečném důsledku určitě pomůže.

[pokračování zde]

 

HRUŠOV KLADL ODPOR JEN CHVÍLI

7. 11. 2016

img_20161105_141454.jpg

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

5.11.2016 TJ Klimkovice - TJ Jiskra Hrušov (2:1) 5:1

Branky: 14. a 67. Lubojacký, 19. Ambros, 56. Klemiš, 83. Zbořil - 34. Kadura

Sestava Klimkovic: Bača - Klemiš, Knopp, Drábek, Teichmann -  Konečný, Ambros, Komár V., Lubojacký, Švábík - Šoltys, střídali: Cviertna, Bednář, Zbořil, Gazda, Komár T., Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY - muži

[pokračování zde reportáž + video 1. gólu]

 

MLÁDEŽ ZAKONČILA PODZIMNÍ ČÁST SEZÓNY

6. 11. 2016

Krajská soutěž sk. A - dorost U19
5.11.2016 FK SK Polanka - TJ Klimkovice (1:2) 3:3
Branky: 13. a 68. Petrlík, 81. Šebestík - 2. Mirga, 35. Bednář, 86. Tomášek D.
Sestava Klimkovic: Langer - Mareth, Bednář, Křenek, Valder (24. Böhm) - Larisch, Tomášek Jos. (73. Fojtík), Mirga, Bajgar - Sikora (70. Tomášek D.), Strnka, trenér J.Chorvatovič

Remízou v derby v Polance zakončili dorostenci vydařenou podzimní část sezony. Jako nováček soutěže se v průběhu celé podzimní části pohybovali v horní polovině tabulky a podzim zakončili na 7. místě, se ziskem 20 bodů a skóre 38:28. 
TABULKA PODZIM 2016/2017 - ks SK. A starší dorost U19

SCHENK Městský Přebor Ostrava - starší žáci U15
Utkání žáků, které se mělo hrát v sobotu, bylo nakonec odloženo a odehraje se až na jaře (1.4.2017). Proto i žáci již mají podzimní část sezony za sebou. Z 6 zápasů vydolovali naši kluci 6 bodů a v tabulce jim patří 5. příčka.
TABULKA PODZIM 2016/2017 - MěPřebor starší žáci U15

TOP U11 Ostrava - starší přípravka U11
Soutěžní podzimní část má za sebou také přípravka, která se v soutěži TOP U11 (TOP nejlepších týmů této kategorie na Ostravsku) utkává s týmy jako je Baník, Vítkovice nebo Hlučín. Výsledky této kategorie nejsou důležité a proto se ani nezveřejňují. V hodnocení můžeme být jen pozitivní, protože i přesto, že naši kluci jsou většinou o rok mladší než hráči soupeře a jejich hlavní chvíle tak příjde až za rok, nastříleli soupeřům celkem 39 branek a v tabulce jsou na pěkné 7. příčce.

 

PREVIEW: KLIMKOVICE - JISKRA HRUŠOV

4. 11. 2016

klimk-hrus.jpg

Preview 2. kolo DENÍK MěP muži: TJ Klimkovice – TJ Jiskra Hrušov

Sobota 5.11.2016 od 14:00 hod.

Dle rozlosování sice 2. kolo, ale už 12. utkání této sezony čeká naše muže v sobotu na domácím hřišti, kde jim bude soupeřem Jiskra Hrušov. Počasí už je spíše zimní než podzimní, ale věříme, že nám dovolí toto utkání odehrát. Hřiště je sice stále dosti podmočené, ale lepší už to zřejmě nebude a kdo ví, jak dopadnou osudy ještě dvou utkání, které mají být sehrány poté v následujících týdnech. Proto je docela možné, že toto utkání bude posledním v podzimní části na domácí půdě a správný fanoušek by neměl chybět, samozřejmě v tomto sychravém počasí vybaven klubovou šálou, kterou lze zakoupit v našem FAN SHOPU.....

[pokračování zde]

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »