Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

PREVIEW: KLIMKOVICE - KOZMICE

25. 8. 2017

Preview 3. kola CANIS 1.B třída sk.B: TJ Klimkovice – TJ Sokol Kozmice

Neděle 27.8.2017 od 17:00 hod.

muzi-kozmice.jpg

Netradičně v neděli se představí naši muži na domácím hřišti v souboji s TJ Sokol Kozmice. Vstup do soutěže se nám vydařil a tak doufáme, že i do třetice budeme úspěšní a Klimkovický stadion bude nedobytnou tvrzí. Překazit se nám to pokusí TJ Sokol Kozmice, tradiční ambiciózní účastník této soutěže.

V minulém kole naši hráči přivezli bod ze hřiště Šilheřovic za remízu 1:1. Naší branku vstřelil Jarda Bednář, bohužel soupeři se podařilo těsně před koncem vyrovnat. Navíc červenou kartu v tomto utkání vyfasoval Jirka Teichmann, což znamená automaticky stop pro utkání s Kozmicemi. „Jsme nováčkem soutěže, takže ke každému soupeři přistupujeme s pokorou a respektujeme jeho sílu, ale dnes jsme tady dva body ztratili.“, konstatoval po utkání trenér Jan Woznica. Po dvou odehraných utkáních tak máme na kontě 4 body a skóre 3:1, což v tabulce stačí na 5. místo. Kádr je zdravotně v pořádku, na marodce zůstává jen dlouhodobě zraněný Matěj Koval. Bohužel nás postihly jiné absence ve formě disciplinárního trestu pro Jirku Teichmanna a na dovolenou odcestovali Michael Klemiš a Jakub Drábek. „Máme čtyři body ze dvou utkání, což není strašné a příští týden i přes nějaké očekávané absence, budeme chtít doma získat další body.", doplnil Honza Woznica.

Náš soupeř TJ Sokol Kozmice vydoloval s úvodních dvou kol 3 body, když nejdříve vyhráli ve Velké Polomi 3:1 a následně stejným výsledkem podlehli doma Strahovicícm. V tabulce jsou tedy o bod za našim týmem na 6. příčce. V minulém ročníku 1.B třídy skončily Kozmice na 5. místě, se ziskem 44 bodů za 14 výher a dvě remízy, celkové skóre 59:46.

Jste zvědaví, jak se povede našemu týmu ve druhém domácím utkání?

Přijďte podpořit naše hráče!

Partnerem domácích zápasů mužů je CHACHAROVA PIZZA, která na konci každého domácího utkání mužů rozdá mezi nejmladší návštěvníky několik druhů pizz. Přijďte po konci utkání k posezení u "AŤA BARU".

Novinkou bude i změna čepovaného piva. Kdy v rámci akce Kopeme za fotbal, bude na čepu GAMBRINUS NEPASTERILIZOVANÁ 10°, přijďte ochutnat.

V předzápase, který se hraje od 14:30 hod. se představí naši dorostenci v souboji s Fotbal Studénka.

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

 

MUŽI PŘIŠLI O VÍTĚZSTVÍ AŽ V ZÁVĚRU

21. 8. 2017

CANIS 1.B třída sk.B (krajská soutěž) - muži
Neděle 20.8.2017 TJ Sokol Šilheřovice - TJ Klimkovice (0:1) 1:1
Branky: 86. Redzina – 16. Bednář
Červená karta: 58. Teichmann
Sestava Klimkovic: Bača - Švábík, Bednář, Šot, Teichmann - Komár V. – Lubojacký (46. Drábek), Švec, Vostárek (77. Konečný), Klemiš – Čavoj, trenér Jan Woznica

Ostatní výsledky soutěže: Kozmice - Strahovice 1:3, Petřvald - Vřesina 2:5, Darkovice - Hať 1:1, Ostrava-Jih - Píšť 3:2, Bohuslavice - Dolní Lhota 4:1, Chuchelná - Velká Polom 2:3

Tabulka soutěže: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/493293b1-1c1d-4bfa-93b2-a165073cc0cb

Naši muži nastoupili v neděli na výborně připraveném hřišti v Šilheřovicích proti domácímu mužstvu. To sice v minulém kolo prohrálo na půdě Strahovic 6:2, nicméně v loňské sezóně skončilo na 6. místě, kádr zůstal prakticky nezměněn a v jejich prvním domácím utkání se dal očekávat těžký zápas...

[pokračování zde]

 

DOROST SLOŽIL ÚSPĚŠNĚ REPARÁT

20. 8. 2017

AUTOCONT Krajská soutěž sk. A - starší dorost U19
Sobota 19.8.2017 FC Heřmanice Slezská - TJ Klimkovice (0:2) 0:6
Branky: 11., 51., 58. a 75. Bednář, 43. Mirga J., 88. Böhm
Sestava Klimkovic: Hutník - Valder, Mareth, Křenek, Gelnar D. - Tomášek D. (35. Poloch), Mirga J., Balog, Böhm - Bednář, Kváš, trenér Jiří Chorvatovič

Úspěšný reparát po nepovedeném minulém domácím zápase složili dorostenci v Heřmanicích. V deštivém počasí si bez problému poradili s domácími. Zejména se dařilo Jardovi Bednářovi, který zaznamenal 4 branky. Jen tak dále!  

 

PREVIEW: ŠILHEŘOVICE - KLIMKOVICE

18. 8. 2017

Preview 2. kolo CANIS 1.B třída sk.B: TJ Sokol Šilheřovice - TJ Klimkovice

Neděle 20.8.2017 od 17:00 hod.

muzi-silherovice.jpg

Po úspěšném domácím vstupu do soutěže čeká na naše muže v neděli první venkovní zápas v krajské soutěži 1.B třídě sk.B. Hostitelem jim bude TJ Sokol Šilheřovice, dlouhodobý účastník této soutěže. Když se řeknou Šilheřovice, každý si hned vybaví golf, zámek nebo protitanková opevnění. Ale v Šilheřovicích stojí za zmínku i tamní fotbalový stadion, který se může pyšnit dvěma travnatými hřišti, které v letní přestávce využíval ke svým tréninkům i FC Baník Ostrava.

V minulém kole naši hráči přivítali v premiérovém zápase nové soutěže soupeře z Darkovic a v celku bez větších problémů zvítězili 2:0, když se o naše branky postarali David Vostárek a Vláďa Šot. Kádr se dal zdravotně do pořádku a krom dlouhodobě zraněného Matěje Kovala, má trenér k dispozici už všechny hráče.

Za to Šilheřovice v minulém víkendu nevstoupily do soutěže zrovna šťastně a v utkání, které hrály ve Strahovicích, prohrály vysoko 2:6. Toto zaváhání budou chtít ale určitě napravit právě v tomto pro ně domácím duelu. TJ Sokol Šilheřovice jsou stálicí krajské soutěže 1.B třídy sk.B. V konečné tabulce loňského ročníku jim patřila 6. příčka, když z 26 zápasů 12x vyhráli, 5x remizovali a 9x odcházeli poraženi. Nastříleli celkem 51 branek a 48 jich inkasovali.

Poslední vzájemný duel se odehrál 27. dubna 2014 na hřišti v Šilheřovicích, kde jsme podlehli vysoko 5:2. O naše branky se tehda postarali David Vostárek a Karel Konečný. Doufejme, že se historie nebude opakovat a Klimkovice si z půdy Šilheřovic odvezou nějaký ten bod.

Na utkání je vypravován autobus pro hráče i pro fanoušky, který odjíždí v 15:30 hod. od Klimkovické sokolovny. Autobus je i pro fanoušky zdarma!

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

 

SESTŘIH: TJ Klimkovice - FK Darkovice

16. 8. 2017

Díky spolupráci s LTV Klimkovice a také z důvodu, že utkání v krajské soutěži už musí být nahrávána vám nyní můžeme po každém domácím utkání poskytnout novinku v podobě sestřihu nejzajímavějších momentů utkání.

 

VSTUP DO SEZONY NA VÝBORNOU

14. 8. 2017

CANIS 1.B třída sk.B (krajská soutěž) - muži
Sobota 12.8.2017 TJ Klimkovice - FK Darkovice (1:0) 2:0
Branky: 38. Vostárek, 66. Šot
Sestava Klimkovic: Bača - Klemiš (84. Zbořil), Bednář, Šot, Teichmann - Komár V. - Lubojacký, Ambros, Švec, Vostárek (78. Drábek) - Čavoj

Ostatní výsledky soutěže: Dolní Lhota - Ostrava-Jih 1:3, Velká Polom - Kozmice 1:3, Vřesina - Chuchelná 6:0, Strahovice - Šilheřovice 6:2, Hať - Bohuslavice 2:2, Píšť - Petřvald 1:1

Vstup do nové sezóny v krajské soutěži se našim mužům vydařil na jedničku. V prvním utkání přivítali na vlastní půdě hosty z Darkovic a i přes úvodní drobnou nervozitu si s utkáním poradili a vyhráli 2:0...

[pokračování zde]

 

DOROST OPĚT DOPLATIL NA NEDISCIPLINOVANOST

13. 8. 2017

AUTOCONT Krajská soutěž sk. A - starší dorost U19
Sobota 12.8.2017 TJ Klimkovice - FC Dolní Benešov (1:3) 1:4
Branky: 6. Mirga Miroslav - 25. a 45. Mlýnek, 36. vlastní, 50. Petrák
Červené karty: 56. Mirga Miroslav, 83. Strnka Václav
Sestava Klimkovic: Hutník - Valder, Mareth, Křenek, Gelnar D. - Sikora, Mirga, Böhm, Tomášek D. - Strnka, Kváš, trenér Jiří Chorvatovič

Hloupými chybami a hlavně nedisciplinovaností se sami hráči připravili o lepší výsledek, možná i o vítězství. Vstup do utkání se vyvedl na výbornou. už v 6. minutě otevřel skóre Mirek Mirga a vše vypadlo, že je na dobré cestě ke třem bodům. Pak se hráči začali věnovat jiným činnostem než hře a většinu času trávili diskuzí s rozhodčím a provokováním hráčů soupeře. Jen svou vlastní hloupostí tak přišli možná o vítězství, ale hlavně také o dva hráče minimálně pro příští utkání. Nevíme, co komu chtějí svým vystupováním dokazovat, ale takto akorát oslabí svůj tým a sobě a klubu dělají ostudu. Je to k zamyšlení, druhým rokem po sobě je dorost nejtrestanějším týmem soutěže a v prvním kole nového ročníku hned obdrží 2 červené karty.  

 

PREVIEW: KLIMKOVICE-DARKOVICE

11. 8. 2017

Preview 1. kolo CANIS 1.B třída sk.B: TJ Klimkovice – FK Darkovice

Sobota 12.8.2017 od 17:00 hod.

muzi-darkovice.jpg

Ani jsme se nenadali a už nám zase startuje kolotoč fotbalových soutěží. Letní pauza je velmi krátká a už tuto sobotu vstoupí naši hráči do nové krajské soutěže, kam po jarním triumfu v Ostravské soutěži, postoupili. Prvním soupeřem jim budou na domácím hřišti v Klimkovicích FK Darkovice.

Letní příprava se nedá označit zrovna za vydařenou. 6. místo na Lázeňském poháru a dvě porážky v přípravných utkáních (Polanka 1:2, Libhošť 2:5), jsou jen tím drobným nedostatkem, hlavní problémy způsobily zranění, kdy v jednu dobu měli trenéři na marodce i 10 hráčů. S tím se ale nedá nic dělat a museli se s tím trenéři nějak popasovat. Na první duel soutěže ale budeme připraveni. Marodi už se pomalu vracejí do tréninku a mají o to větší chuť se ukázat.

Náš soupeř FK Darkovice je stálicí krajské soutěže 1:B třídy sk.B. V konečné tabulce loňského ročníku jim patřila 8. příčka, když z 26 zápasů 9x vyhráli, 8x remizovali a 9x odcházeli poraženi. Nastříleli celkem 44 branek a 39 jich inkasovali.

Poslední vzájemný duel se odehrál 3. května 2014 na hřišti v Klimkovicích a ten duel zvládly lépe Klimkovice, když zvítězily 2:1 po dvou trefách Michala Bači.

Jak dopadne utkání tentokrát? Sobotní odpoledne, čepované pivo a skvělý fotbal. Co víc si přát?!

Přijďte podpořit naše hráče při vstupu do nové sezóny v nové soutěži!

Partnerem domácích zápasů mužů je CHACHAROVA PIZZA, která na konci každého domácího utkání mužů rozdá mezi nejmladší návštěvníky několik druhů pizz. Přijďte po konci utkání k posezení u "AŤA BARU".

V předzápase, který se hraje od 14:30 hod. se také v prvním mistrovském zápase sezóny představí naši dorostenci v souboji s FC Dolní Benešov.

Na tomto utkání nemůžete chybět! Přijďte povzbudit TJ Klimkovice!

 

Generálka příliš nevyšla - marodka se rozšiřuje

8. 8. 2017

Přípravné utkání
6.8.2017 TJ Klimkovice - FC Libhošť (1.A) 2:5
Branky Klimkovic: Strnka, Klemiš
Sestava Klimkovic: Bača - Woznica, Procházka, Bartoš, Bednář - Švec, Drábek(46. Strnka) - Vostárek (65. Zbořil), Ambros, Klemiš - Lubojacký, trenér Jan Woznica a Rostislav Švec

Nedělní utkání s Libhoští mělo pro nás být generálkou na první mistrovské utkání, bohužel z důvodu zranění a jiných absencí chybělo 10 hráčů a tak jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě. Úvodní půlhodinu jsme drželi se soupeřem hrajícím 1.A třídu krok. Dokonce po přihrávce Rosti Švece skóroval Michael Klemiš, jeho branka však pro ofsajd nebyla uznána. Poté ale právě Michael ztratil míč a brejk zakončili hosté gólově. Ještě do poločasu se prosadili jednou po výstavní ráně a poločas tak byl 0:2. Hned na začátku druhé půle jsme v nadějně rozjeté akci opět hloupě ztratili míč a Libhošť z brejku znovu trestala. Naši hráči se dočkali o pár minut později. Také hostující obrana vyrobila hrubku a připravila tak na zlatém podnose gól pro dorostence Vaška Strnku. Na pokus o zdramatizovaní výsledku našim hráčům už ale síly nezbývali, naopak Libhošť podnikala útočné výpady a dva z nich se, opět po zbytečných ztrátách ujaly. Na konečných 2:5 upravil Michael Klemiš, který zakončil brejkovou akci.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "Na dnešním utkání není moc co hodnotit, opět nám chybělo množství hráčů, hlavně vinou zranění, že jsem to ještě nezažil. Sestavu jsme museli různě lepit, dokonce i já jsem musel do hry. První půlhodinu, to mělo ještě jakž takž parametry, pak se ale začala projevovat únava a z toho pramenily chyby, kterých bylo moc. Vždyť na čtyři branky jsme soupeři prakticky sami nahráli. Tento týden už se však zapojí hráči, kteří poslední dobou chyběli a stále pracujeme na příchodu hráčů, takže na první utkání budeme připraveni."

 

ROZPISY MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ - PODZIM 2017

2. 8. 2017

bez-nazvu.png

MUŽI Krajská soutěž 1.B třída sk.B MSKFS IS FAČR Rozpis
DOROST Krajská soutěž sk.A MSKFS IS FAČR Rozpis
ŽÁCI Městská soutěž 6+1 MěFS IS FAČR Rozpis
PŘÍPRAVKA TOP U11 Městský přebor MěFS IS FAČR Rozpis

Rozpis mistrovských utkání všech týmů TJ Klimkovice - PODZIM 2017

 

Středeční příprava mužů zrušena

31. 7. 2017

Přípravné utkání mužů se Slovanem Ostrava, které se mělo hrát ve středu 2.8.2017, je, z důvodu rozsáhlé marodky, ZRUŠENO.

 

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ VŠECH KATEGORIÍ

31. 7. 2017

Muži i dorostenci už svou letní přípravu tréninky zahájili, ještě zbývají starší žáci a přípravka.

Muži trénují až na výjimky pravidelně v úterý a ve čtvrtek od 17 hod.;

Dorostenci v pondělí a ve středy od 17 hod.;

Starší žáci zahájí tréninky úterkem 8.8.2017 od 16:00 hod. a pravidelně by měli trénovat v úterý a ve čtvrtek od 16:00 hod.

A přípravka zahájí tréninky v pondělí 21.8.2017 v 15:30 hod. a tréninky by měly probíhat pravidelně pondělí, středa a výjimečně i pátek.

Na účast všech hráčů se těší trenéři a vítáni jsou i noví zájemci!

01.jpg

 

Muži Polance vzdorovali do poslední minuty

30. 7. 2017

Přípravné utkání
29.7.2017 FK SK Polanka (KP) - TJ Klimkovice (0:1) 2:1
Branka Klimkovic: Vladimír Šot
Sestava Klimkovic: Bača - Švábík, Bednář, Šot, Klemiš - Švec, Ambros - Bajgar (55. Zbořil), Vostarek, Konečný (38. Šablatura) - Lubojacký, trenér Jan Woznica

Do přípravného zápasu s Polankou jsme nastoupili v hodně okleštěné sestavě, kdy pro zranění a jiné povinnosti chybělo hned 8 lidí. Úvod zápasu se nám proti účastníkovi krajského přeboru vydařil. Z úvodní aktivity jsme vytěžili rohový kop, který Rosťa Švec posadil na hlavu Vláďovi Šotovi a bylo to 0:1. Poté převzala prakticky na zbytek poločasu otěže hry Polanka, která sice kombinovala, ale do zakončení se dostat nemohla a když už, tak Michal Bača nemusel zasahovat. Naši hráči se také dostali do zajímavých situací, ale Marka Lubojackého vychytal domácí brankář Řehulka a Michael Klemiš střílel vedle. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. S přibývajícím časem a únavou se domácí dostávali víc do šancí, ale buď nemířili přesně nebo jim v cestě stal Michal Bača. V 71. minutě se vydal na útočný výlet Jarda Bednář, šel sám na brankáře, bohužel neuspěl. V 77. minutě se domácí prosadili z rohového kopu a vyrovnali. Závěr zápasu byl velmi zajímavý. Nejprve po průniku Honzy Švábíka, vyrazil domácí brankář jeho střelu na roh. Z něj trefil Marek Lubojacký hlavou tyč a následoval ale protiútok domácích, kteří jej proměnili a následně rozhodčí utkání ukončil.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "Byl to zápas, ve kterém jsem počítal, že nás hodně prověří směrem dozadu a hlavně kondičně. Z tohoto pohledu utkání jednoznačně splnilo účel. To že jsme mohli nakonec vyhrát nebo remizovat mě příliš netrápí, je to příprava. Kluci aspoň viděli v čem jsou vyšší soutěže rozdílné a v čem musí ještě hodně přidat. Pozitivní je, že všichni utkání poctivě odmakali. Někteří se s tím porvali lépe, jiní hůř, ale nikdo nedal kůži lacino."

 

Video ohlédnutí za Lázeňským pohárem 2017

25. 7. 2017

Photo&Camera by Matěj Koval.

 

40. ročník LP v Jánských Lázních je už minulostí

24. 7. 2017

img_20170722_155814.jpg

Jubilejní 40. ročník Lázeňského poháru skončil v místě svého zrodu na hřišti v Janských Lázních. Hodnocení necháme na každém kdo se zúčastnil a prožil opět ty magické chvíle setkávání, sportu, vášnivých debat a možná i drobných rozmíšek, ale ty jdou většinou velice rychle stranou.
Hostitelé se, jako těch mnoho před nimi, snažili připravit vše ke spokojenosti účastníků. Počasí přálo hlavně v sobotu, v neděli již mraky zastínily Černou horu a poslaly nějaké ty kapky na hráče a účastníky. To snad ale nemohlo nikomu zkazit náladu. Hřiště se drželo statečně a vrátilo zpět všechnu píli a snahu, kterou se mu dostalo v přípravách.

[pokračování ZDE]

 

Fotbalová školička TJ Klimkovice se opět vydařila

21. 7. 2017

Od pátku 30. června do neděle 2. července probíhala na fotbalovém hřišti v Klimkovicích fotbalová školička / kemp přípravky TJ Klimkovice. Sotva děti obdrželi vysvědčení, někteří své první, přesunuli se malí nadějní Klimkovičtí fotbalisté do areálu místního fotbalového hřiště, kde jim na zahájení prázdnin, začal třídenní fotbalový kemp.

19264781_985313034838491_4516424876812535447_o.jpg

Celkem 25 dětí se sešlo k zahájení kempu v pátek 30. června těsně po poledni. Po krátkém ubytování v sále sokolovny, kde děti přespávaly na nafukovacích matracích, karimatkách a ve spacácích, začaly ihned první aktivity a tréninky. Děti trávili převážnou část celého víkendu na fotbalovém hřišti. Snídaně, obědy a večeře byly zajištěny ihned naproti v hospůdce U hřiště a musíme pochválit, jídlo bylo opět výborné. K tomu byly v průběhu dne připraveny ještě svačinky v podobě ovoce a zabezpečen dokonale pitný režim. V pátek večer bylo uspořádáno setkání s rodiči, kteří se také nenechali „zahanbit“ a stoly se prohýbaly pod různými dobrotami, které rodiče přinesli. A rodiče neváhali a aktivně se zapojili i do soutěží, které pro ně připravili trenéři. Museli se hodně snažit, aby předvedli kvalitní fotbalové dovednosti před svými ratolestmi, které pečlivě dohlížely nad jejich výkony. Byl to příjemně strávený letní večer. V sobotu pokračoval pravidelný tréninkový proces, doplněný spoustou her a zábavou pro děti. Neděle pokračovala v rytmu tréninku a miniturnaje s hráči Bílovce až do odpoledních hodin, kdy si začali své unavené ratolesti vyzvedávat odpočatí rodiče.

Letošní ročník fotbalové školičky, hlavně díky své oblíbenosti a obrovskému přínosu pro děti, získal finanční podporu hned v několika grantech a dotacích. Proto musíme poděkovat především Nadaci ČEZ a společnosti TAMEH Czech s.r.o. a jejich zaměstnaneckým grantům o které požádali naši fotbaloví činovníci a zaměstnanci těchto společností pan Jirka Seidler a Radim Homola. Poděkovat musíme rovněž za dotační přispění Moravskoslezskému kraji a Městu Klimkovice. Díky jejich štědrosti kluci obdrželi kompletní tréninkový set a fotbalové vybavení pro start jejich, doufáme bohaté, fotbalové kariéry a užili si celý víkend bez jakýchkoliv omezení.   

Celý víkend nám přálo pěkné počasí a dobrou náladu nezkazilo ani několik dešťových přeháněk, tak nezbývá než konstatovat, že 3. ročník fotbalového kempu se opět vydařil. Závěrem bych ještě rád poděkoval trenérům Luboši Eltnerovi, Stáňovi Homolovi, Karlovi Pokornému a rodičům Tomáši Huspeninovi a Radimu Neuwirthovi za organizaci celého víkendu.

Fotogalerie: http://tjklimkovice.rajce.idnes.cz/2017_Fotbalovy_kemp_pripravky_30.6.-2.7.2017/

 

ZDRAVICE Z JÁNSKÝCH LÁZNÍ

19. 7. 2017

lp_jl_2017.jpgVážení přátelé vítejte,

začíná 40. ročník Lázeňského poháru, který se vrací "domů". Záměrně jsem použil uvozovky, protože "lázeňák" je doma všude u svých pořadatelů, kteří se o něj láskyplně starají. Spíše se tedy vrátil na místo svého narození. Já jsem se poprvé setkal s turnajem v roce 1999 v železnici. Tenkrát jako začínající fotbalový funkcionář. Bylo mi ale hned jasné, že taková akce musí zůstat zachována., hlavně pro svůj lidský rozměr. Pořadatelé i týmy odvedly za uplynulých čtyřicet ročníků spoustu práce a patří za to všem velké díky.

Takže přátelé vítejte již po 40, tentokrát na stadionku "V klauzu", kde se po celý víkend budeme snažit zachovat vysokou společenskou i sportovní úroveň turnaje. Tak jak to bývalo i v předchozích letech. Vloni jsme se dohodli na drobných změnách v pravidlech, protože fotbal se mění stejně jako svět kolem nás. Změny budeme letos uvádět do praxe. Pokud se osvědčí, zůstanou zachovány.

Chtěl bych na tomto místě poděkovat všem, kteří se na přípravě letošního ročníku podíleli a to jak členům oddílu, tak i sponzorům, bez kterých bychom se neobešli. Doufám, že se nám podaří být výbornými hostiteli a že budete spokojeni nejen s výkony svých mužstev. Také doufám, že pod Černou horou zažijeme spoustu přátelských chvil. Skutečná lidská setkání. To bych nám přál.

Jaroslav Havlina
předseda fotbalového oddílu SK Jánské Lázně

Úvodní slovo z bulletinu k Lázeňskému poháru 2017. Více na www.lazenskypohar.cz

 

Spolupráce s JOMA a LTV Klimkovice navázána!

17. 7. 2017

TJ Klimkovice se dohodly na oficiální spolupráci se značkou Joma a mediálním partnerem se stává LTV Klimkovice!

joma-logo.png   logo_ltv_akt.jpg

"Od této chvíle budeme všechny naše týmy postupně dovybavovat vybavením (dresy, míče, tréninkové pomůcky atd.) značky Joma. Podařilo se uzavřít velmi zajímavý kontrakt a budou připraveny i akce pro naše fanoušky v podobě slev a podobně. Cílem je dosáhnout jednotného designu ve všech našich kategoriích od přípravek až po muže," prohlásil po podpisu kontraktu jedntel... TJ Klimkovice Lukáš Lyčka a dodal "Joma je kvalitní Španělská značka a děkujeme ji za vytvoření téměř profesionálních podmínek. Od nové sezony bude všechny mužské domácí zápasy natáčet LTV Klimkovice a po zápase se na webu objeví reportáž i s rozhovory. Bereme to jako obrovský posun kupředu pro naše fanoušky a jsme rádi rovněž za vynikající dohodu a spolupráci s jednatelem společnosti LTV Klimkovice."

 

LÁZEŇSKÝ POHÁR 2017: JÁNSKÉ LÁZNĚ

14. 7. 2017

lazensky-pohar-logo.jpgPřesně za týden vyráží výprava z Klimkovic na jubilejní 40. ročník Lázeňského poháru, který bude hostit zakladatel této skvělé a dlouhodobé tradice, Jánské Lázně.

Termín konání: pátek 21.7.2017 až neděle 23.7.2017

TJ Klimkovice vypravuje do Jánských Lázní autobus, který odjíždí v pátek 21.7.2017 v 15:30 hod. od sokolovny. Pokud by byl zájem někoho z fanoušků svést se tímto autobusem, ozvěte se na tel. 603 574 799, kapacita autobusu je ještě volná.

Program:

pátek 21.7.2017
16:00 - 20:00 hod - presentace účastníků turnaje
20:00 - 24:00 hod - DISCO večer v areálu hřiště

Sobota 22.7.2017
8:50 - 9:35 hod Velichovky vs. Klimkovice
11:25 h - SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE
12:50 - 13:35 hod - Mšené Lázně vs. Klimkovice
15:30 - 16:15 hod - Lázně Bělohrad vs. Klimkovice
19:00 hod SCHŮZKA ZÁSTUPCŮ ÚČASTNÍKŮ TURNAJE
20:00 hod BENÁTSKÁ NOC v areálu stadionu

neděle 23.7.2017
9:00 - 9:50 hod - utkání o 7. místo
10:00 - 10:50 hod - utkání o 5. místo
11:00 - 11:50 hod - utkání o 3. místo
12:00 - 13:10 hod FINÁLE
13:20 h - vyhlášení výsledků turnaje

více na www.lazenskypohar.cz

 

PROBĚHLO ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 2017/18

12. 7. 2017

19955948_10156355655259056_8789612004625934510_o.jpg

V uplynulých dnech proběhlo rozlosování mistrovských soutěží pro soutěžní ročník 2017/18. V rámci rozlosování probíhá i slavnostní vyhlášení vítězů minulého ročníků a také ocenění osobností Ostravského fotbalu. Při obou těchto slavnostních aktech byly Klimkovice vidět.

Při vyhodnocování soutěží minulého ročníku jsme obdrželi diplom za vítěze Městského přeboru mužů a rovněž ocenění fair-play za nejslušnější družstvo soutěže, které se vyhodnocuje na základě obdržených žlutých a červených karet.

bez-nazvu.jpg

Náš předseda pan Jiří Seidler obdržel, za svou obětavou práci, kterou se významně zasloužil o rozvoj a propagaci Klimkovického fotbalu, plaketu OSOBNOST OSTRAVSKÉHO FOTBALU. K získanému ocenění gratulujeme.

V soutěžním ročníku 2017/18 nás budou v Krajských a Ostravských soutěžích reprezentovat opět čtyři družstva. V krajské soutěži 1.B třídě sk.B se představí jako nováček naši muži, v Krajské soutěži sk.A budou bojovat naši dorostenci, starší žáci okusí nový model Ostravské soutěže a svou účast v TOP U11 uhájila i naše starší přípravka.

Předběžné rozpisy mistrovských utkání naleznete zde:

MUŽI - 1.B třída sk.B

DOROST U19 - Krajská soutěž sk.A

STARŠÍ ŽÁCI U15 - Městská soutěž 6+1

STARŚÍ PŘÍPRAVKA U11 - TOP U11

 

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ

24. 6. 2017

Poté, co na úspěšném konci již minulého soutěžního ročníku na vlastní žádost odstoupila trenérská dvojice mužů Václav Prašivka ml. a René Bilík, zahájí muži letní přípravu na krajskou soutěž pod taktovkou nové trenérské dvojice Jan Woznica a Rostislav Švec.

Touto cestou bychom ještě rádi poděkovali Vaškovi Prašivkovi a Rendovi Bilíkovi za jejich dvouletou práci u mužstva mužů a nové trenérské dvojici přejeme úspěšné navázání na práci svých předchůdců.

Letní příprava mužů bude zahájena prvním tréninkem v pondělí 17.7.2017 v 16:30 hod. a na jejím startu by se k týmu měli připojit již potvrzené nové tváře:

Rostislav Švec (hrající asistent trenéra, přichází na přestup z Chuchelné, hráč s ligovými zkušenostmi, do jeho fotbalového životopisu patří např. Baník Ostrava, Vítkovice, Drnovice, Vlašim nebo působení v zahraničí, na kontě má i 24 startů v mládežnických reprezentacích U15, 16, 17 a 18)

Vladimír Šot (zkušený hráč s více jak 300 starty v divizi přichází na přestup z SK Brušperk, do jeho fotbalového životopisu patří např. SFC Opava, Dukla Hranice, Tatran Jakubčovice nebo Kravaře)

Adam Chobot (mladý perspektivní hráč, který s námi absolvoval již zimní přípravu a nyní přichází na přestup z Krásného Pole)

David Vostárek (známá tvář se vrací po roční pauze zapříčiněné zraněním a studiem znovu do klimkovského fotbalového kolotoče)

O dalších změnách v kádru (příchodech i odchodech) vás budeme průběžně informovat. Hráče vám rovněž představíme v předsezónních rozhovorech.

Plán letní přípravy:
Pátek 21.7. v 14:30 h. Odjezd na Lázeňský pohár (Jánské Lázně)
Sobota 22.7. v 9:40 h. TJ Klimkovice – TJ Velichovky, v 13:40 h. TJ Klimkovice – TJ Čechie Mšené Lázně, v 15:30 h. TJ Klimkovice – TJ Lázně Bělohrad
Neděle 23.7. od 9:00 h. Zápasy o umístění
Sobota 29.7. v 17:00 h. FK SK Polanka – TJ Klimkovice
Středa 2.8. v 18:00 h. TJ Klimkovice – TJ Slovan Ostrava
Neděle 6.8. v 17:00 h. TJ Klimkovice – FC Libhošť

 

MUŽI 2016/17

23. 6. 2017

img_20170603_200402.jpg

Skončil nám fotbalový ročník 2016/17 a je čas se poohlídnout jaký vlastně byl? Jako každý ročník, určitě náročný pro hráče, trenéry i funkcionáře. Tento ročník byl ovšem výjimečně vydařený a doufejme, že je předzvěstí dobré Klimkovické fotbalové budoucnosti.

Náš oddíl kopané TJ Klimkovice, má v pravidelných soutěžích FAČR přihlášené 4 družstva (muži, dorostenci, starší žáci a starší přípravka) a 5 družstvo (mladší přípravka) se krom pravidelné tréninkové přípravy i nepravidelně účastní turnajů.  Seriál hodnocení našich mužstev v soutěžním ročníku 2016/17 zakončíme nejstarší a nejsledovanější kategorií mužů.

Už na startu sezóny před sebe sami hráči i vedení oddílu postavilo jasný cíl a to bylo vítězství v Městském přeboru Ostravy a postup do 1.B třídy krajských soutěží. Od prvního utkání si šli hráči jasně za svým cílem. Po podzimní části nepoznali chuť porážky a na čele tabulky měli 10-ti bodový náskok. Jaro začali také impozantně a náskok se navýšil až na 12 bodů. Poté přišla, ale první porážka a pár nepovedených utkání, náskok se ztenčil na 5 bodů a na hráčích se začala projevovat nervozita. Výkony nebyly zdaleka tak ideální jako na podzim, ale nechyběla bojovnost. A i díky tomu, se to nakonec povedlo a už kolo před koncem soutěže se mohl v Klimkovické kabině ozývat pokřik: „MISTŘI, MISTŘI,…“. V konečné tabulce městského přeboru tak na prvním místě získali 64 bodů za 20 výher, 4 remízy a pouhé 2 porážky a skóre 70:23. Sezónu tak jednoznačně musíme hodnotit jako úspěšnou. Cíl byl naplněn a oslavy byly velkolepé. Kdo byl v sobotu 3.6.2017 na hřišti, může posoudit sám, kdo nebyl, určitě zaznamenal ohňostroj na počest postupu. Klimkovicím budou krajské soutěže určitě slušet o mnoho více, a kdo ví, třeba za rok, za dva se bude slavit opět. Do hry v soutěžním ročníku 2016/17 zasáhli tito hráči: Ambros Anestis, Bača Michal, Bednář Jaroslav, Cviertna Adam, Drábek Jakub, Gazda Jakub, Klemiš Michael, Knopp Daniel, Komár Vítězslav, Konečný Karel, Koval Matěj, Lubojacký Marek, Sikora Vojtěch, Šablatura Jakub, Šoltys Jakub, Švábík Jan, Teichmann Jiří, Woznica Jan a Zbořil Petr. Nejlepším střelcem byl Jan Woznica s 11 brankami, ale slušně mu sekundovali i Marek Lubojacký s 10 brankami a Šoltys Jakub a Švabík Jan s 9 brankami. Nejvíce minut na hřišti strávil brankář Michal Bača (celkem 2220 minut).

Do hodnocení sezóny fotbalového oddílu krom fotbalových utkání patří určitě také velmi povedený Fotbalový ples a dokončená II. fáze rekonstrukce sokolovny. Kvalitní zázemí fotbalového oddílu, odpovídající normám 21. století, je základem pro úspěšnou a dlouhotrvající práci, ne jen s fotbalovou mládeží. A tak věříme, že současně připravovaný projekt dokončení celkové rekonstrukce sokolovny dostane v brzkých letech reálných rozměrů. Každé fotbalové utkání na našem hřišti je nejen sportovní, ale pro mnohé občany i kulturní událostí. Scházejí se zde občané celého města, přijíždějí hosté i s diváky ze všech možných koutů Moravskoslezského kraje a tak náš oddíl nereprezentuje jen samotnou Tělovýchovnou jednotu, ale i celé město Klimkovice. 

Úplným závěrem bych jménem TJ Klimkovice rád poděkoval všem hráčům, trenérům, členům výboru TJ, divákům a v neposlední řadě partnerům a sponzorům, za jejich přízeň a za úspěšný fotbalový ročník 2016/17. Bez Vás všech by fotbal v Klimkovicích nebyl fotbalem. Děkujeme.

Za TJ Klimkovice, jednatel Lukáš Lyčka

 

DOROST 2016/17

22. 6. 2017

14115609_10206752798410368_8070804348830817188_o.jpg

Skončil nám fotbalový ročník 2016/17 a je čas se poohlídnout jaký vlastně byl? Jako každý ročník, určitě náročný pro hráče, trenéry i funkcionáře. Tento ročník byl ovšem výjimečně vydařený a doufejme, že je předzvěstí dobré Klimkovické fotbalové budoucnosti.

Náš oddíl kopané TJ Klimkovice, má v pravidelných soutěžích FAČR přihlášené 4 družstva (muži, dorostenci, starší žáci a starší přípravka) a 5 družstvo (mladší přípravka) se krom pravidelné tréninkové přípravy i nepravidelně účastní turnajů.  Seriál hodnocení našich mužstev v soutěžním ročníku 2016/17 pokračuje kategorií dorostenců.

Dorostenci jsou kluci ve věku 16-19 let, pod vedením trenérské dvojice Jirka Chorvatovič a Jirka Bajgar nastupovali ve své premiérové sezoně po loňském postupu do Krajské soutěže s cílem soutěžit zachránit. Nikdo tak nečekal, že po úvodních kolech budou dokonce okupovat čelo tabulky této soutěže a nakonec skončí v její vrchní polovině na 7. místě z 15 účastníků. V 26 utkáních získali 39 bodů za 12 výher, 3 remízy a 11 porážek a skóre 71:66. Krajská soutěž dorostenců je velmi náročná svou kvalitou, ale i nároky na cestování. Naši dorostenci při zájezdech na utkání poznávají i ty nejvzdálenější kouty Moravskoslezského kraje a zase naopak týmy a hráči, kteří třeba nikdy v Klimkovicích nebyli, zase poznávají naše město a hřiště. Dorostenci nám svými výkony letos určitě žádnou ostudu neudělali.

K utkáním v soutěžním ročníku 2016/17 nastupovali tito hráči:
Bajgar Jiří, Bednář Jaroslav, Böhm Jakub, Gelnar Dominik, Fojtík Daniel, Hutník Petr, Křenek Petr, Kvaš Jiří, Langer Vít, Larisch René, Mareth Daniel, Mirga Miroslav, Pasker David, Sikora Petr, Strnka Václav, Tomášek Daniel, Tomášek Josef, Tyleček Jiří a Valder Dominik. 

 

STARŠÍ ŽÁCI 2016/17

22. 6. 2017

Skončil nám fotbalový ročník 2016/17 a je čas se poohlídnout jaký vlastně byl? Jako každý ročník, určitě náročný pro hráče, trenéry i funkcionáře. Tento ročník byl ovšem výjimečně vydařený a doufejme, že je předzvěstí dobré Klimkovické fotbalové budoucnosti.

Náš oddíl kopané TJ Klimkovice, má v pravidelných soutěžích FAČR přihlášené 4 družstva (muži, dorostenci, starší žáci a starší přípravka) a 5 družstvo (mladší přípravka) se krom pravidelné tréninkové přípravy i nepravidelně účastní turnajů.  Seriál hodnocení našich mužstev v soutěžním ročníku 2016/17 pokračuje kategorií starších žáků.

Starší žáci jsou kluci a holky ve věku 12-15 let, které vede jako hlavní trenér René Bilík. Tato kategorie, je dle obsazení soutěží nejrizikovější z pohledu udržitelnosti zájmu o sport a o fotbal jako takový v našem regionu. Ostravskou část městského přeboru hrálo v tomto soutěžním ročníku pouhých 8 mužstev, a proto považujeme za obrovský úspěch už jen to, že se nám dlouhodobě daří držet tuto kategorii v Klimkovicích "při životě". Mezi 8 účastníky soutěže jsou ale velké výkonnostní rozdíly. Takže zatímco prvních 6 týmů mezi sebou hraje většinou vyrovnané zápasy s fotbalovými výsledky, poslední dva týmy inkasují pravidelný příděl 10 až 20 branek za utkání. Naši borci se po základní části umístili na 5. místě tabulky se ziskem 18 bodů za 6 výher a 8 porážek a vzácně vyrovnaným skóre 43:43. Protože v tak malém počtu účastníků by soutěž skončila velmi brzy, byla přidána ještě nadstavbová část. V ní se utkaly týmy na 1.-4. místě tabulky a týmy na 5.-8. místě tabulky. V prvním kole play-off narazily naši žáci tedy na Lokomotivu Ostrava a v dvojutkání zvítězili po výsledcích 6:6 a 18:4. V následujícím utkání o konečné 5.-6. místo vyzvali opět v dvojutkání Slovan Ostrava a po výsledcích 3:4 a 3:1 obhájili své 5. místo po základní části.

Soupisku týmu v soutěžním ročníku 2016/17 tvořili tito hráči:
Bilík Daniel, Čerňava Petr, Damovský Daniel, Fojtíková Lenka, Fitřík Jan, Fritsch Adam, Fritsch Jakub, Gelnar Dominik, Gelnar Šimon, Guňka Daniel, Hlubková Kristýna, Holubek Matěj, Hurník Filip, Hurník František, Lazecký Jan, Lubojacký René, Piškula Daniel, Poloch Jakub a Tomšů Josef.

 

Reportáž LTV: KLIMKOVÁČEK 2017

21. 6. 2017

Ještě návrat k 2. ročníku turnaje přípravek Klimkováček 2017 v reportáži LTV Klimkovice.

 

PŘÍPRAVKA 2016/17

20. 6. 2017

18738710_1337582889628464_1814999365199006276_o.jpg

Skončil nám fotbalový ročník 2016/17 a je čas se poohlídnout jaký vlastně byl? Jako každý ročník, určitě náročný pro hráče, trenéry i funkcionáře. Tento ročník byl ovšem výjimečně vydařený a doufejme, že je předzvěstí dobré Klimkovické fotbalové budoucnosti.

Náš oddíl kopané TJ Klimkovice, má v pravidelných soutěžích FAČR přihlášené 4 družstva (muži, dorostenci, starší žáci a starší přípravka) a 5 družstvo (mladší přípravka) se krom pravidelné tréninkové přípravy i nepravidelně účastní turnajů.  Seriál hodnocení našich mužstev v soutěžním ročníku 2016/17 začneme naší nejmladší kategorií a to přípravkou.

Mladší a starší přípravka (6-11 let), které se věnuje trojice trenérů Stanislav Homola, Karel Pokorný a Luboš Eltner, nám každoročně dělá velkou radost ne jen svými výsledky v soutěži a turnajích, ale hlavně svou hojností. Časy, kdy měli trenéři na tréninku 5 kluků, už jsou dávno pryč a dnes, když se přijdete podívat na jejich tréninky, uvidíte plné hřiště malých nadšených fotbalistů (30 i více). Mladší přípravka, kluci do 9 let hrávají zatím pouze nepravidelné turnaje, ale i z těchto vozí úspěchy a odměny v podobě pohárů a medailí. Příkladem zářijové 1. místo ve Velké Polomi, 1. místo na turnaji v Olbramicích nebo 2. místo na nedávném turnaji v Polance. Pro nás je největší odměnou jejich radost a nadšení ze hry.  

Starší přípravka, kluci od 9 do 11 let, už hraje pravidelnou soutěž a to ne ledajakou. Hrají vlastně nejvyšší možnou soutěž ve své kategorii a to TOP U11, kde se potkávají se soupeři z daleko věhlasnějšími názvy jako je Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín atd. Výsledky těchto soutěží, nejsou dle zvolené metodiky FAČR a FIFA zveřejňovány, protože u těchto dětí přece nejde o výsledek, ale o zábavu ze hry. Proto je takto musíme hodnotit i my. V 16 odehraných soutěžních utkáních nastříleli naši borci soupeřům celkem 86 branek a vedli si skvěle! Dle výrazu štěstí u dětí a nadšení rodičů, které je při zápasech a turnajích neúnavně povzbuzují, jsou naši kluci mladší i starší přípravky, pro letošní rok jednoznačně vítězové minimálně „Ligy mistrů“ J. O čemž přesvědčili Klimkovické občany na domácím turnaji Klimkováček, kde suverejně obhájili první místo. 

Tradičním zakončením fotbalové sezóny kategorie přípravek je kemp, který se koná od 30.6. do 2.7. na fotbalovém hřišti a v sokolovně. Tento kemp je odměnou pro hráče, pro trenéry i pro rodiče. Doufejme, že i letos jim vyjde počasí a všichni si ho skvěle užijí.

Do hry v soutěžním ročníku 2016/17 zasahovali tito hráči:
Bartoš Adam, Bena Tobiáš, Brázdil Aleš, Dlabaja Vojtěch, Habusta Ondřej, Homola Petr, Huspenina Matěj, Košař Jakub, Malý Lukáš, Matuška Jan, Matýsek Matěj, Matýsek Vojtěch, Neuwirth Jakub, Ondra Jan, Pesch Andreas, Pokorný David, Pracuch Tobiáš, Prašivka Václav, Sedláček Marek, Strakoš Matěj, Svoboda Adam a Žák Jakub. 

 

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ I PRO ŽÁKY

19. 6. 2017

SCHENK Městský Přebor Ostrava - STARŠÍ ŽÁCI U15
17.6.2017 TJ Klimkovice - TJ Slovan Ostrava (2:0) 3:1
Branky Klim.: 10. Fitřík, 21. Gelnar Š., 51. Fritsch J. 
Sestava Klimkovic: Lazecký - Piškula, Hurník Fr., Fritsch J., Fitřík - Lubojacký, Holubek, Gelnar Š., Bilík - Fritsch A., Hurník Fil., střídali: Guňka, Hlubková, Poloch, Fojtíková, Tomšů, trenér Bilík R.

Odvetné utkání souboje o 5.-6. místo skončilo vítězstvím Klimkovic 3:1, což při součtu výsledků obou utkání (první utkání 3:4) znamená konečné 5. místo pro kluky z Klimkovic! Gartulujeme!

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9
Sobota 17.6.2017 hřiště Polanka nad Odrou, BONATRANS CUP
Výsledky: Klimkovice - Frýdlant 3:1,Klimkovice - Vigantice 3:0,Klimkovice - Polanka 4:1, Klimkovice - Hlučín 2:0, Klimkovice - Bílovec B 3:0,Klimkovice - Vítkovice 5:0, Klimkovice - Pustkovec 1:1, Klimkovice - Bílovec A 0:1

Kluci z mladší přípravky na závěr sezóny vybojovali v těžké konkurenci skvělé 2. místo.

19222621_10211066474835889_6076822345838367280_o.jpg

 

FOTBALOVÝ KEMP (ŠKOLIČKA) 2017

15. 6. 2017

0038_jpg.jpg

V termínu 30.6.-2.7.2017 se na fotbalovém hřišti v Klimkovicích uskuteční již 3. ročník Fotbalového kempu (školičky) pro děti ve věku do 11 let. Děti stráví tři dny plné zábavy a fotbalových tréninků na fotbalovém hřišti pod dohledem trenérů a instruktorů. Výborné stravovaní mají zajištěno naproti v hospůdce U Hřiště a nocleh v tělocvičně sokolovny. Po úspěšných předchozích ročnících je kemp opět již plně obsazen 25 účastníky. 

A stejně jako loni, se nám pro kemp podařilo získat podporu a granty velkých společností. Náš projekt Fotbalová školička uspěl díky žádosti pana Radima Homoly v zaměstnaneckých grantech společnosti ArcelorMittal a její dceřiné společnosti TAMEH (Tauron ArcelorMittal Energy Holding), kde získal podporu 10.000,- Kč na zakoupení tréninkových souprav (tričko+trenýrky) pro všechny účastníky kempu. A rovněž byl náš projekt úspěšný v zaměstnaneckých grantech společnosti ČEZ, kde díky žádosti pana Jiřího Seidlera, získal podporu 20.000,- Kč na zajištění stravy a pitného režimu a také na vybavení fotbalovými chrániči pro všechny účastníky kempu.

Radimovi Homolovi, potažmo společnosti TAMEH a Jirkovi Seidlerovi, potažmo společnosti ČEZ, patří obrovské DÍKY hlavně za radost našich dětí.

Foto ze slavnostního předávání zaměstnaneckých grantů ArcelorMittal (úterý 13.6.2017). Z leva Lukáš Lyčka (zástupce TJ Klimkovice), Radim Homola (zaměstnanec a žadatel o grant) a Petr Baránek (ředitel společnosti TAMEH).

 

REPORTÁŽ LTV: POSLEDNÍ UTKÁNÍ 2016/17

12. 6. 2017

 

ŽÁCI I DOROST BEZ BODU

11. 6. 2017

AUTOCONT Krajská soutěž sk. A - DOROST U19
11.6.2017 TJ Hradec nad Moravicí - TJ Klimkovice (4:0) 5:3
Branky Klim.: 70., 76. a 90. Bednář
Sestava Klimkovic: Langer - Valder, Mareth, Bednář, Gelnar D. - Larisch, Tomášek J., Mirga, Bajgar - Böhm, Hurník Fr. (59. Poloch), trenéři Chorvatovič J. a Bajgar J.

Aktuální tabulka dorostu ZDE 

SCHENK Městský Přebor Ostrava - STARŠÍ ŽÁCI U15
9.6.2017 TJ Slovan Ostrava - TJ Klimkovice (1:1) 4:3
Branky Klim.: 24. Holubek, 59. Gelnar Š., 63. Hurník Fil.
Sestava Klimkovic: Lazecký - Piškula, Hurník Fr., Gelnar D., Fitřík - Lubojacký, Holubek, Gelnar Š., Bilík - Fritsch A., Hurník Fil., střídali: Guňka, Hlubková, Poloch, Fojtíková, Tomšů, Frirsch J., trenér Bilík R.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »